Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy az én kis...

Normális, hogy az én kis babókám leginkább hajnalban és este aktív?

Figyelt kérdés
22 hetes vagyok és az én kicsikém hajnalban és késő este csapja a legnagyobb vircsaftot! Olyan mintha nem tetszene neki, hogy a mamája aludni szeretne. Már mindenhogyan próbáltam feküdni, nehéz eltalálni azt ami neki is jó. Napközben is fészkelődik, de az este és a hajnal a gyakori. Ez mitől lehet? Valami baj van? Vagy ülve kéne aludjak?
2008. aug. 4. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
szia! en 28 hetes vagyok de nalam ugyan igy van..ejjel nem hagy aludni,reggel arra ebredek hogy dorombol..szerintem ne aggodj minden renben..
2008. aug. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 24 hetes vagyok, éjjel akár hányszor feébredek mindig fennt van, este fél 10 körül a legaktívabb, akkor nagyokat bukfencezik, hullámzik a hasam és jókat mosolygunk rajt "apával".Nagyon jó érzés. Akkor vagyok én is inkább megijedve, amikor alig mocorog egy-két napig. Szóval szeritem is normális, ha így ficánkol.

Sok boldogságot!

2008. aug. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek, megnyugodtam!
2008. aug. 5. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!