Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A héten megyek a 12. uh-ra....

A héten megyek a 12. uh-ra. Mennyi esély van arra hogy látják a nemét? Kérdezzem vagy mondják? Annyira szeretném már tudni.

Figyelt kérdés
Járt már így vki akinek megmondták?
2008. aug. 5. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12 hetesen nem hiszem, hogy látni fogják. estleg a 18. hetin.
2008. aug. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szia. én 18 hetesen kérdeztem, de akkor nem mutatta magát a picurka, aztán 25 hetesen derült ki, hogy kisfiunk lesz. Szerintem 12 hetesen még annyira kicsike, hogy nem valószínű, hogy látják. Ettől persze rákérdezhetsz.
2008. aug. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A neten olvastam hogy kialakul a külső nemiszerv is, és megkülönböztethető:) [link] A 15. video. Vagy ez ritka?
2008. aug. 5. 15:26
 4/11 anonim ***** válasza:
A 12. héten még nagyon bizonytalan! Nekünk is azt mondták, h. fiúnak látszik, aztán utána folyamatosan lánynak nézték. Most a 34. héten még mindig lány!
2008. aug. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A 12.héten már igaz, hogy kialakult a neme, de még nem látható ultrahangon. Majd a 19. hetin.

Nekem sajnos akkor sem tudták megmondani.

2008. aug. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem viszont megmondták a 12. heti uh-on hogy fiam lesz és tényleg az lett. Igaz én nem kérdeztem rá, de a doki egyből olyan határozottan állította, hogy még én is meglepődtem. Kérdezz rá nyugodtan maximum nem fogják tudni megmondani.
2008. aug. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is reménykedtem, hogy látni fogják, de nem így lett. Állítólag a 13. héttől lehet megkülönböztetnie a női és a férfi nemiszerveket.

Most, a 15. héten megyünk 4D-re, remélem azon már látni fogják.

2008. aug. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én 16 hetesen rákérdeztem, és azt mondta az orvos, hogy még pici ahhoz, talán a 18. hetin meg tudja mondani!
2008. aug. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!Én is úgy olvastam,hogy egy avatottabb szem - egy gyakorlott orvos - már meg tudja állapítani a baba nemét ebben a korban is.Azért nem törvényszerű,hogy mindenki megtudja...irigylem őket. :) Nem ááám,nálunk például nem is esett szó ilyesmiről,mert annál sokkal izgatottabbak voltunk :) Az előttem szólók szerint is legjobb lenne rákérdezned,hátha...

Üdv:17+3 mami

2008. aug. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi az esely.En 4D re jarok havonta,13, 16, 21 hetesen voltam eddig nem latta hogy mi is van a laba kozott.Nagyon remelem jovoheten 26 hetesen mar csak kiderul..
2008. aug. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!