Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A székrekedéssel kapcsolatban...

P64 kérdése:

A székrekedéssel kapcsolatban már sok mindent lehetett olvasni, de mi van akkor, ha lelki okai vannak ennek, mert én nagyon úgy érzem, hogy az én esetemben erről van szó, és gondolom másnál is lehetséges ez, ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

2012. márc. 24. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha lelki oka van, akkor azt meg kell szüntetni. (Abban talán pszichológus segíthet.) Addig is marad a tüneti kezelés, azaz a hashajtás, mert különben számos bajod lehet.
2012. márc. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én is ezzel küszködöm, de a lelki okra nem tudok rájönni, addig is a szenna tea az ami nekem a legjobban bevállt, nem beszélve arról, hogy nem kémiai vegyületeket, porokat meg gyógyszereket viszek be a szervezetembe.
2012. ápr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

erről a szenna tea dologról írhatnál többet is, (mennyiség, használat...) gondolom nem csak nekem segítene a válasz

:-)

2012. ápr. 11. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!