Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért fáj a hasam?

Miért fáj a hasam?

Figyelt kérdés

Öthetes vagyok.

Már az első naptól pozitív a tesztem. Azóta másik kettő is. Néha szurkál a hasam, de pihenésre megszűnik. Vérzésem nincs. Másfél éve várjuk a babát. Nagyon aggódunk. Ez normális, hogy már öt napja tart?


2007. okt. 20. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is fájt a hasam, mintha meg akarna jönni, ezért nem is gondoltam, hogy terhes vagyok . Az első uh szerint 5 hetes voltam, most 7 vagyok. De még mindig szokott fájni a hasam, de már ritkábban.

Azt olvastam itt is-én is kérdeztem annó-hogy tágul a méh, ez okozza a fájdalmat.

Ha bizonytalan vagy, menj orvoshoz, segíteni fog, megnyugtat. De a "sima" fájdalom normális.

Sok boldogságot!

2007. okt. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ez teljesen normális. Én a 24. hétben vagyok és végigizgultam idáig minden apró jelnél. Most befejeztem, minden rendben lesz és kész:) Nem éri meg. Sok sikert!!!
2007. okt. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Természetes amit érzel,szinte minden 2. kismamának ilyen tünetei vannak!Ne izgulj,főleg ha vérzés sincs nem lesz semmi baj!Könnyű szülést kivánok!:D
2007. okt. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is a ciklusom 26. napjától pozitív a tesztem (4-et csináltam ;-))),szurkál a hasam, fáj a mellem, hányingerem van, ez teljesen normális.Elmentem dokihoz, de még olyan pici, hogy nem látszik semmi az UH-n.

Ha véletlenül ez Veled is előfordulna, ne izgulj, minden rendben lesz! Minden szépet és jót, és ne gondolj semmi rosszra! Üdv.

2007. okt. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!