Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretnék segítséget kérni 40...

Szeretnék segítséget kérni 40 hetes vagyok és még 2000 zárt méhszájam van. Változhat ez még a maradék időre?

Figyelt kérdés
Így nem tudnak kópiázni se.
2014. aug. 9. 16:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Na ilyenről sem hallottam...na máris tanultam valami újat..A. de ez nem magyarországon van, vagy?
2014. aug. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szegeden :)
2014. aug. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
szegeden jó kismamának lenni. Irták már nekem hogy ott mindig van ultrahang is meg minden. Én csak NST-re járok, meg az amioszkópiát akarják nézni de nem nézik mert teljesen zárt vagyok. Ma meg még az NST is 20 perc se volt, pedig mindig 40, 50 perceket szoktam a gépen lenni de úgy látszik ma senkinek nem volt kedve semmihez. Szomorú Én meg megyek minden nap a klinikára. Meg várok reggeltől délutánig, hogy megnézzék a papírom. Szerintem itt a klinikán örülnek, ha valaki kihordja rendesen a gyereket, mert rentgeteg koraszülött van és rentgetegen fekszenek benn valami bajjal.
2014. aug. 10. 19:41
 14/15 anonim ***** válasza:
amikor folyt már a magzatvizem még mindig 1000-es voltam, de 4 órával később, már a kezemben volt a pici. (természetessen szültem) nyugi! amikor beindul, akkor nagyon beindul, nagyon fog fájni, de gyorsabban túl leszel rajta.
2014. aug. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
De nem az első babád szülted vagy igen?
2014. aug. 10. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!