Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti nem ennétek állandóan?

Ti nem ennétek állandóan?

Figyelt kérdés

Eddig nem voltam kívánós,megválogattam mit egyek,semmi cukor semmi liszt,esetleg nagyon ritkán.Nem voltak rosszullétjeim,max 2-3szor volt hányingerem az elején.3kg-ot híztam eddig (22hét)

Na,de mostanában össze vissza ennék és nem bírom ki,hogy ne egyem tele magam,és ez kb 3-4 naponta megismétlödik.Mi lesz így a végén?! :(



2014. aug. 11. 17:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ėn 24 hetes vagyok :) Kislányt várok aki az Alíz nevet fogja kapni :) Te kedves kérdező kisfiút vagy kislányt vársz ?? Mi lesz a neve ? :)


Én a terhesség elejétől kezdve a tojást kívánom :) Lágy tojás, bugyantott tojás, tükör tojás, tojásrántotta, tojáspörkölt, tojásos nokedli :) Éjjel nappal tudnám enni, de vigyáznom kell a koleszterin szintemre :)

2014. aug. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Kislány :) nevet mèg nem döntöttük el,de már van pár kedvenc :) nekem az a bajom h egyszerűen termelném be kaját,irdatlan mennyisègeket mèg szèt nem repedek.Pl ha van konkrét kaja amit kívánok,abbòl eszek és utánna egy feneketlen alju szemetessé válok és szinte minden jöhet.Aztán van pár nyugis nap majd megint... :( neked mekkora a pocid? :) nekem már szinte e legelejétől letagadhatatlan :) pedig első baba
2014. aug. 11. 17:31
 3/19 A kérdező kommentje:
Gondolom a tojástòl nem sokat híztál :) de lágy tojást most inkább ne egyél,nem ajánlatos várandòsság alatt!
2014. aug. 11. 17:39
 4/19 anonim ***** válasza:
Hat en is most kezdtem el mindeféle lisztes,cukros péksütiket kívánni sajnos!!es most megindult a hízás is..:( visszakell vennem pedig ugy megennek egy ket muffint..stb!en kisfiút várok:)22hkm
2014. aug. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Gratula a kisfiúhoz :) mi ameddig nem tudtuk mi van a lába között totál úgy éreztük kukis lesz :D na meg mindenki azt mondta hű neked biztos fiad lesz,hát nem :) mennyi kilòt szedtél össze,ha szabad tudni?! Huh engem csak a szemét kaja csàbit...chips,csoki,keksz,fagyi,pizza stb de abbòl rosszullétig :( most is kínomban répát rágcsálok :)
2014. aug. 11. 17:45
 6/19 anonim ***** válasza:
Köszönöm,neked is gratulalok kislányok tünemenyek:) en fiút akartam es ugy is ereztem az eleje óta,h fiú... mar 3x lattam a kis fütyit szal màr tuti:)) sokat híztam már 5-öt:(( ezert is kell visszavennem nem akarok nagyon dagi lenni!!:)
2014. aug. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

1. vagyok:

Gratulálok a csajszihoz :) Èn jó géneket örököltem szerencsére úgyhogy nem igazán hízok inkább a pocakom nő :) Eddig 2 kiló jött fel :) Kismamatornára járok és kismamajógázom is :) Gátvédelemmel fogok szülni :) Nekem is első baba :)

A dokit megkérdeztem a lágytojásról és azt mondta heti 2 db megengedett :)

2014. aug. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ez az,én se akarok eldeformálódni,a baba és az ő egészsége az első,de akkor sem akarok bálnává válni.Szerintem párommal szemben sem lenne fer.Na de ha picit többet is hizok akkor majd leadom szülés után,én egyszerűen nem fogadom el magam duciként!Ezzel nem akarok senkit sem megsérteni,mindenki érzi hogy jò neki,nekem már +4-5 kg az sok ( nem terhesen) Na de van aki alig eszik várandósan és mégis felszed 20-25 kg-ot.Hát már várom h mi lesz velem...
2014. aug. 11. 19:01
 9/19 A kérdező kommentje:
Itt nállunk majd csak szeptembertől kezdődik a terhestorna,ugyh addig várnom kell... :( hát igen a 2 kg nem sok,de gondolom te nem is termelsz be ennyi kaját,amennyit én képes vagyok néha benyomni :D
2014. aug. 11. 19:05
 10/19 anonim ***** válasza:
48%

Rosszul gondolod :)

Rengeteget eszek én is :) A múltkor pl.: fél kiló dinnyét ettem meg egyszerre :) Nekem nem is az a bajom hogy nagy adagokat eszek hanem sokszor kicsit :) Egésznap rágnom kell mert úgy érzem hogy muszály :) Próbálok törekedni a változatosságra pl. hogy ne 3 napi egyek csirkemellet hanem inkább egyik nap csirkemell aztán hal ( mondjuk a terhesség kezdete óta nem bírom a szagát se a halaknak, kivéve a lazacot és a tonhalat ezt a kettőt nagyon kívánom) harmadik nap meg mondjuk máj :) A nasijaim javarészt zöldségek valami mártogatóssal és persze a friss gyümik :) Kívánom még nagyon a hagymát tegnap csináltam is francia hagyma levest, isteni volt :) Én inkább a natúr ízeket kedveltem mindig, de most egyszerűen megőrülök a fűszeres dolgokért :)

Amitől pedig egyenesen undorodom azok a tejtermékek :)


Már a pozitív teszt után megfogadtam hogy annyi kiló jön fel amennyi fel jön és kész :) Bár pozitívan állok hozzá hogy nem fogok +20kg-ot hízni, de ha így alakul akkor így lesz :) Nem fogok óriási pocakkal diétázni mert ez a manónak sem tenne jót :) A mozgás nálam alap :) Még így nagy pocival is nagyon felfrissít egy kis kutyasétáltatás vagy biciglizés :) Sokkal jobb tőle a közérzetem :) Mondjuk sokszor meg kell állnom mert megállítanak a.barátok, ismerősök hogy mi újság ? hogy vagyunk ? :) Nagyon kedves mindenki :) A terhességem olyan mint egy álom :)

Kívánom hogy mindenkinek ilyen legyen a babavárás :)


Kérdezőő: Nagyon szimpatikus vagy nekem ha gondolod írj priviben szívesen beszélgetnék veled :)

2014. aug. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!