Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti nem ennétek állandóan?

Ti nem ennétek állandóan?

Figyelt kérdés

Eddig nem voltam kívánós,megválogattam mit egyek,semmi cukor semmi liszt,esetleg nagyon ritkán.Nem voltak rosszullétjeim,max 2-3szor volt hányingerem az elején.3kg-ot híztam eddig (22hét)

Na,de mostanában össze vissza ennék és nem bírom ki,hogy ne egyem tele magam,és ez kb 3-4 naponta megismétlödik.Mi lesz így a végén?! :(



2014. aug. 11. 17:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nekem diétát javasolt a doki,jó lenne tartanm,mert túlsúlyos vagyok és előző terhességemnél is 22kg-t híztam.

Klassz annak,aki szerencsés géneket örökölt! :)

2014. aug. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Ó hát a fél kilò Dinnyés az én fél kiló fagyimhoz kalóriailag nulla :D na megy egy családi pizza egedül :) na mostmár érted miért paráztam be? :) és ezek csak egy étkezések voltak aznap a többi sokminden mellett... Csodálkozom is h eddig csak 3 kilót hiztam.Diétázni persze most nem fogok,de vissza szeretnék térni a no cukor no liszt egészséges étkezéshez,mert számomra az volt mindig a normális (igaz terhesen nem mondhatò 100% ban normálisnak az ember lánya :) hihi) persze,írni fogok!ma nem tudom mi van a picimmel,de nagyon aktív egéssz nap :) megyek mert lassan jön apa és a vacsija mèg sehol :) jò éjt anyucik :)
2014. aug. 11. 21:13
 13/19 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírásért lányok,mobilròl vagyok fent...Utolsò neked a 22 kg-bòl mennyi ment le a szüléssel?
2014. aug. 12. 13:17
 14/19 anonim ***** válasza:
Minimális,pár hónapig szenvedtem,mire lement a többi.
2014. aug. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Hàt igen,én is ilyen leszek az tuti,ezért is nem akarok nagyon sokat hizni,mert nekem nem fog leperegni simàn szülèssel a sok felesleg mint egyes szerencsès anyukànak.Hallottam màr olyat is h 30 kg hizott ès rà 1 hònapra màr nem volt rajta semmi ebböl...pfff rajtam megmaradt volna minimum 20 az biztos :)
2014. aug. 13. 10:35
 16/19 anonim ***** válasza:

13 hetes vagyok, nem tudom eddig híztam-e , mert nem nagyon mértem magam múlt hétig. 58kg voltam legutóbb, de állandóan zabálnék:( méghozzá ugyanazt, amiket felsoroltál Kedves Kérdező: ...chips,csoki,keksz,fagyi,pizza

Anyósom szerint fiú lesz...nem tudom ezt miből állapította meg, lehet csak azért mondja, mert sógörnőm most szült egy kislányt :) és nekünk akkor csakis fiú "lehet"

2014. aug. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Van valami praktikàd a "zabàlhatnèk" ellen?en ilyenkor répàt/almàt ràgcsàlok,de akkor is kivànom a mar felsoroltakat...csak az önuralom segít,de az se mindig...Jajjj nekem is mindenki fiùt jòsolt,mindenki!!!Nem vàlt be mert picilàny :D
2014. aug. 13. 12:53
 18/19 anonim ***** válasza:
De nekem nincs önuralmam... :( :D amúgy is imádok enni sajnos, mondjuk eddig nem nagyon látszott rajtam. Most a csípőm kezdett szélesedni. Sajnos praktikám egyelőre nincs. Egyik este megfogadtam, hogy csak dinnyét vacsorázom, és semmi mást utána....fél 11-kor ki kellett mennem kajáért a konyhába, mert addig nem tudtam aludni az éhségtől
2014. aug. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Ismerös :) na majd kökemèny munkàval leadjuk a felesleget,kínozni magukat most nem szabad,de azért a napi zabàlàs se tesz jòt az biztos...Januàrtòl kezdem a konditermezèst nekem az màr 100% addig majd apuci vigyàz a kis hercegnöre :D most csak szeptember elsö hetétöl félek.Megyek haza anyumékhoz egy hétre,most külföldön élek a pàromnàl.Mivel anyum imàd fözni/sütni màr aradozik arròl milyen kajàkkal fog kényeztetni :) persze nem zsirszegeny/cukormentes diétàs kajàk :) valòszinü otthonròl +3 kilòval térek vissza :(
2014. aug. 13. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!