Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti nem voltatok állandóan...

Ti nem voltatok állandóan szomorúak az első trimeszterben?

Figyelt kérdés
Annyira akartuk ezt a babát, és most hogy végre összejött, folyamatosan szomorú vagyok, egyfolytában sírok, és semmivel sem vagyok elégedett. Ez az első hetekben normális, és a hormonok okozzák, vagy pedig valami baj van velem?

2014. aug. 10. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Én álmos voltam mindig,de szomorú egy percig sem.

Fel a fejjel, és nézd a jó oldalát!!!!

Boldog(!) babavárást!

2014. aug. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hormonok miatt van, ne aggódj! A terhesség olyan, mint 9 hónap PMS, folyamatos érzelmi hullámvasút. Ja, és szülés után is ugyanez van. :) Nincs semmi baj Veled, el fog múlni.
2014. aug. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Voltam :) hormonális
2014. aug. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én túlélésre játszottam...(hányás)
2014. aug. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én lassan a 3. trimeszterbe lépek és az elejétől fogva ez van. Nem mondom azt, hogy szomorú vagyok, de valóban néha elégedetlen, magányosnak érzem magam (pedig nem vagyok az) meg néha csak úgy elsírom magam. Az elején mondjuk gyakoribb volt, a férjem sosem tudta, hogy mivel bántott meg, pedig igazából semmivel, csak egyszerűen érzékeny vagyok. De még most is ez van. Nem bánnám ha elmúlna már.
2014. aug. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!