Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért ilyen rosszindulatúak?

Miért ilyen rosszindulatúak?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam terhesgondozáson, ahol két kismama a fülem hallatára szapult.

(nem gondolták, hogy hallom, de pont a jó fülem felé ültek.)

Először letinir.bancoztak, mert pont ki voltam öltözve és tarkák voltak a körmeim (14 éves hugica mellékhatása). Aztán, miután látták a négy éves lányom, és a húgom, megélhetési gyerekcsinálónak neveztek, stb stb.

Végül nem bírták ki, elkezdtek beszélgetni velem, de minden kérdésük az anyagi helyzetem felé irányult.

Egy picit megvicceltem őket, mert majdnem tíz évet magamra hazudtam, de már nagyon idegesítettek.


2014. aug. 16. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg tök jól néztél ki, mert a nők akkor "fújolnak" a legjobban egy másik nőre, ha irigykednek!!!

Másrészt sajnos ilyen idióta világban élünk, nagyon tud az ember kígyót-békát kiabálni a másikra, ahelyett, hogy a saját háza tájékán söprögetne...

Harmadrészt, ne is törődj velük, mert: Láttál te már olyan farkast, aki éjjel rosszul alszik a birkák véleménye miatt???!!! :D


Nagyon boldog babavárást neked!!

2014. aug. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos általánosságban itt tart a magyar társadalom. Takar körmök? Az már aztán mindennek a teteje.

A másik ki mer öltözni, hát kövezzük meg minimum.


Ne foglalkozz az ilyenekkel.

Nekem feketék a körmei ha ki vannak festve és egy csomó fekete karkötőt hordok. Persze ez sokak szerint a sátánizmus jele.

Igen, pontosan.

Az, hogy kinek mennyi pénze van, pfff. esetleg kulcsot ne másoljak a lakásomhoz, hogy jól körül is tudjanak nézni?


(Ha lenne egy 14 éves húgom, imádnám ha együtt festenénk körmöt és hasonlók.)

2014. aug. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szegény...

Én a helyedben odaszóltam volna, hogy bocsi, nem lehetne halkabban? mert mindent hallok.... :D

Ne te érezd rosszul magad mert jól nézel ki és nem zsíros hajjal, kopott körmökkel és vacak ruhákban jelentél meg...

Sajnos az emberek nagyon gonoszak tudnak lenni...

2014. aug. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát a nők elég rosszindulatúak tudnak lenni, főleg ha vki jobban néz ki náluk!

Az ilyeneket vagy el kell engedned a füled mellett v szólni nekik.

Ebben az országban egyébként senkit nem fogadnak el , vagyis az emberek 90%-a nem fogadja el azt, aki pl terhesen nem slampos (mert jaj csak magával törődik, r-banc, stb), akinek anyuka létére lakkozott a körme, netán csupaszínre, aki sminkeli magát, színes a haja, tetovált... stbstb...

Nem kell velük foglalkozni.

:)

2014. aug. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ki mertél öltözni? Tarkák voltak a körmeid? Atyaég!! Nem is értem, hogy gondolhattad ezt komolyan! :D Ilyenekre oda sem kell figyelni, unalmukban ez volt a legjobb, amit ki tudtak találni. Amúgy meg mindenki magából indul ki, gondolom ezt tették. Két megélhetési gyerekcsináló r...c, ha legközelebb találkozol velük sz..le őket magasról.
2014. aug. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!