Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhszáj minimálisan nyitott...

Méhszáj minimálisan nyitott és lehetséges, hogy nem kell folyamatosan feküdnöm?

Figyelt kérdés
A dokim szerint egy ujjbegynyire (van különbség vajon az egy ujjnyi és eközt?) nyitott a külső méhszájam. Kérdeztem, hogy kell-e valamit másképp csinálnom, mint eddig és azt mondta, hogy semmit. Kivéve, hogy ne szaunázzak és ne fürödjek extra meleg vízben. Mindenhol azt olvastam, hogy ha kinyílik a méhszáj, feküdni kell. Most akkor hogy van ez? 30. hetes KM
2010. jan. 14. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem azért csak pihenj amennyit tudsz, nekem a cg-m 2000 a 3000 helyett, de a doki azt mondta, szedjek no-spát, meg sokat pihizzek. Minden orvos más, de jobb,ha nem emelgetsz és nem erőlteted meg magad.
2010. jan. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nyitott volt, de a doki nem mondta, hogy pihizzek.Mentem, mint pók a falon az utolsó pillanatig.Azért ne erőltesd meg magad!Pihenj, ha tudsz!Azzal biztosan nem ártasz.
2010. jan. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én pont emiatt voltam most dokinál. Az mondta, hogy akkora baj nincs, csak fent kell tartani ezt az állapotot, nem szabad hogy romoljon az érték. Ezért nekem azt javasolta, hogy pihenjek sokat (nem kell azért állandóan feküdni, én végig dolgozni fogok, mondjuk már csak itthonról), ne erőltessem meg magam, ne emelgessek nehezebb dolgokat, kicsit lassuljak le, a párommal inkább hanyagoljuk a szeretkezéseket v. legalábbis kevesebbet legyünk együtt és óvatosan, óvszert használva, valamint mivel eddig csak hébe-hóba szedtem magnéziumot, ezért most panangint írt fel 3*1-et. Mondjuk te szerencsésebb vagy egy kicsit, én még csak 15 hetes vagyok. Vigyázz magadra:)
2010. jan. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Ezek szerint akkor nem KELL feküdni. Már az elejétől kezdve nem emelgetek, nem cipkszem, nem csinálok semmi megerőltetőt, és azért mindenesetre többet pihenek, mint eddig.
2010. jan. 14. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!