Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányingerem van minden evés...

Hányingerem van minden evés után, valószínü h kislány lessz?

Figyelt kérdés
Már van egy kislányunk vele egésznap hánytam enni nem tudtam minden vissza jött. Valószinü h most is kislány lessz?pedig nagyon szeretttük volna egy kisfiút :-(

2014. aug. 17. 12:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
lehet, de lehet, hogy nem. Ey csak nepi babona. anyam velem nem vot rosszul, lany lettem. a tesommal 4 honapot hanyt vegig es fiu lett.
2014. aug. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
én egyszer sem hánytam a terhességem alatt és soha nem volt hányingerem sem. a hasam alapján fiút mondtak...savam volt, ez is fiúra vall. aztán lány lett :) nem kell bedőlni ezeknek, semmit nem jelentenek.
2014. aug. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
En sosem hanytam es hanyingerem se volt egyszer sem, de lanyom lett:-)
2014. aug. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25 hetes vagyok. A 20. -ig rendszeresen, azóta elvétve hányok. A 12. óta tudjuk, hogy fiú.
2014. aug. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az lessssz.... :-)
2014. aug. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én lányommal is, fiammal is hánytam. Ez alapján nem lehet megállapítani a nemét.
2014. aug. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én 13 hetes múltam, 2x hánytam eddig, akkor is a migrén tört rám. Én lánynak gondolom ezek alapján, mert nagyon jó baba, nem sok "kellemetlenséget okozott".
2014. aug. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kisfiammal vegighanytam a 9 honapot. Most babas vagyok, meg nem tudjuk a nemet, de nagyon jol vagyok! Akkor van hanyingerem, ha ehes vagyok. Nem ringatom magam "kislanyos" remenyekben. En orulok, hogy jon a teso legyen az fiu vagy lany! Nem erdekel.
2014. aug. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem van egy fiam, vele nem hánytam, semmi bajom nem volt. Most kislány van a pocakban, es ugyan olyan a terhessegem mint a fiammal. Annyi hogy pattanásosabb voltam az elején.
2014. aug. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ez baromsag :) en mAJDNEM hogy AZ EGESZ terhesegemet vegig hanytam es fiam let a lanyommal egyszer hanytam!
2014. aug. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!