Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztetett terhesség...

Veszélyeztetett terhesség miatt otthon fekvö/pihengetö kismamák, sokat híztatok?

Figyelt kérdés
2014. aug. 18. 18:08
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Tudom a pici az elsö,de akkora semmittevönek érzem így magam.

Mindig is vigyàztam az alakomra ès az ètkezèseimre,totàl ùgy voltam vele èn majd olyan fitt kismami leszek,aki mèg vàrandósan is megtartja a normàlis hatàrokat,de így nem birom,nem birom ezt a semmittevést :( na majd ha itt lesz a babukàm akkor bizti nem lesz uncsi,meg apuci vigyàz rà mèg én elugrok edzeni picit.Jòl esik h legalàbb itt kipanaszkodhattam magam. :)

2014. aug. 18. 20:25
 12/16 anonim ***** válasza:

:-) en is vegigfekudtem az egészet egészségügyi okokból ( beverzes , magzatvizvetel , visszatartas ) ezt úgy értsd ,h enni, wcre , fürdeni kelhettem csak ki az ágyból. 15kgt hiztam , 41.hetre szultem :-)

Es nemnakarlak elkeseriteni ,de en annak is örültem ,ha hajat mosni el tudtam menni :-) szülés előtt ,mi is azt beszéltük ,h majd elmegyek ide-oda :-) persze :-)

Hol elsz ?

2014. aug. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ùgy veszem èszre a veszèlyeztetettek kevesebbet híznak mint akik "akàrmit" csinàlhatnak :) remèlem èn sem haladom meg a 12-15 kilót,bàr annò mèg azt mondtam h 10 kilónàl én többet nem,ugyan màr :) Franciaorszàgban èlek,itt most mèg az isö is olyan kaki,nincs is nyàr minden nap esö de az a szakadós esö 2 hetente meg kisüt a nap.Nèha azért sètàlgatok,nem lehetek bezàrva a lakàsba mint egy rab.
2014. aug. 18. 21:15
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem a terhesség a bajod, nem is a hízás, hanem a bezártság. Tapasztalatból mondom, mert én is ezt éltem/ élem át: már a legelején se engedj a nassolni valók csábításának. Ne is legyen otthon. Ha rágcsálnál, egyél nyers zöldséget, gyümölcsöt. Ha a kezeddel nem tudsz mit csinálni, vegyél stresszlabdát, nyomkodd, gyömöszkéld, rágózz. Próbáld online lefoglalni magad, ott a coursera, keress valami tanfolyamot, ingyenes. Kitartást!
2014. aug. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Igen a bezàrtsàg is,az unalom,minden egyszerre.Vannak jò napjaim,de van olyan is hogy az unalomtól màr megfàjdul a fejem :( filmezek,netezek,anyummal/tesòmmal beszélek telefonon,nèha eljön egy baràtnöm,ilyesmik.Eddig ha ràmjött az ehetnèk vagy répàt vagy almàt ràgcsàlok,viszont ma megdèzsmàltam pàrom èdesség tartalékàt amit melòra szokott vinni :) jòcskàn kifosztottam :) Igazàbòl nekem a hétköznapok a kibirhatatlanok,szombat vasàrnap mindig van valami jo kis programunk
2014. aug. 18. 23:28
 16/16 Roberta77 ***** válasza:

Sziasztok!

Én is veszélyeztetett kismama vagyok,

Pozitív teszt óta táppénz...

Voltak nekem is unalmas napjaim ;-))

Viszont én nem hiztam -eddig- semmit, pedig egyszer sem hánytam...

65kg-val kezdtem és most is annyi vagyok (173cm)

Boldog babavárást :-)))

33hkm

2014. aug. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!