Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi az esélye egy vízfejű...

Mennyi az esélye egy vízfejű babának az életben maradáshoz?

Figyelt kérdés
Milyen következményekkel járhat mindez?
2010. jan. 14. 21:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 A kérdező kommentje:

Köszönöm,az eddigi segítséget!

Jelentkezem,amint tudok valamit.

Egyébként már így is tényleg sokat segítettél,köszönöm.

Szia

2010. jan. 16. 23:37
 32/76 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmit megköszönnöd,szívesen teszem.Nagyon szorítok értetek.Még találkozunk.Bármi kérdésed van jelentkezz nyugodtan.
2010. jan. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szorítok én is nektek.Sajnos tesómnál is adódtak gondok, igaz más jellegűek, úgy volt,hogy nála is megszületik előbb a baba,aztán sok-sok vizsgálat után kiderült,hogy még sincs akkora baj,mint amekkorának beállították.Igaz a koraszülés veszélye nem múlt el.

Remélem nálad is csak valami tévedés van.

Szorítok!!!!

2010. jan. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 anonim ***** válasza:
100%
Voltál ma genetikusnál? Mi volt? Írj légyszi. Az 5 éves kislány anyukája vagyok.
2010. jan. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen,voltam.De azt mondta sok értelme nincs,hogy odamentem,mert ilyenkor már nem lehet sok mindent tenni.

De azért normális volt,elmondta,hogy mire számíthatok.Tehát nem mondott sokat,de így is többet,mint az én dokim.

Azt mondta,hogy nem kicsi ez a tágulat,és nem jó hogy van,de egyenlőre nem kell a legrosszabbra gondolni.

A jövő heti uh után jóval többet tudunk.Ha addig nem nő a tágulat,az nagyon jó,és akkor jobbak az esélyek is,hogy egészséges legyen!

Nem kecsegtetett sok jóval,mondta azt is,hogy lehet hogy nőni fog a tágulat,és akkor műteni kell,stb..

De mindemellett mondta azt is,hogy ráérek akkor aggódni,ha tényleg nő ez a tágulat.

A dokimra meg nem talált szavakat...mikor mondtam neki,hogy azt mondta ez a baba most már biztos beteg lesz...stb

Na,úgyhogy nem nyugodtam meg teljesen,de most már bízok a csodában!

2010. jan. 19. 22:21
 36/76 anonim ***** válasza:
Márpedig csodák vannak,lásd a mi esetünket.Addig is próbálj meg tájékozodni a lehetőségekről,gondolok itt egy másik nőgyógyászra, és beszéld meg vele a problémádat,hátha Ő többet tud segíteni az elkövetkezőkben.Este írok még.
2010. jan. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szorítok továbbra is neked,hogy minden rendben legyen.Húgomra is a frászt hozták, de remélem nála is minden rendben lesz, igaz a baba biztosan előbb jön.
2010. jan. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi újság? Tudsz már valami többet? Voltál ultrahangon?Jelentkezz légyszi.

2010. jan. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/76 A kérdező kommentje:

Szia!


Csütörtökön megyek uh-ra, meg utána dokihoz!

Már nagyon várom,de közben meg nagyon félek is..:(

De bízom a csodában,nem adom fel!

Aranyos vagy,hogy így aggódsz :)

Mindenképpen üzenek,ha tudok valamit.


Szia!

2010. jan. 26. 23:47
 40/76 A kérdező kommentje:

Vagyis :

Sziasztok! és Köszönöm Mindenkinek! :)

2010. jan. 26. 23:48
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!