Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyitott BELSŐ méhszájjal...

Nyitott BELSŐ méhszájjal meddig lehet húzni?

Figyelt kérdés

27 hetes ikerterhes vagyok, 1 hete 2 centire nyitva a belső méhszájam, külső egyelőre zárt és tart. Kórházban vagyok folyamatos fekvéssel, tüdőérlelés, antibiotikum, stb. Az orvosom nem akar találgatni, lehet pár napig bírom, de lehet akár még hosszú hetekig.


Aki volt ilyen szituban, meddig húzta? Légyszi csak azok írjanak akiknek a belső nyílt, teljesen más ha a külső nyílik, az kb természetes lenne már nálam. Köszi!


2014. aug. 25. 14:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem csak hasonló volt.. 30. heten derult ki hogy a belso mehszaj nyilik, de nekem csak 1 cm volt akkor, 32. heten mar 1,5 es megrovidult mehnyak.. En itthon sokat pihiztem, és 3*2 magnerotot szedtem, 35. heten cx 2001, most 37+5 hetes vagyok es cx 2222 pentek ota :)

Probalj meg nyugodt maradni..tudom könnyű mondani, en is panikoltam, raadasul nagyon stresszes idoszakom volt, mert eppen akkor derult ki h a baba apukaja megcsalt...

2014. aug. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!