Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16. -18. hetes Terhes nők-lány...

16. -18. hetes Terhes nők-lányok, mikor éreztétek a baba mozgását először, milyen volt? Mit éreztetek? A terhesség elején volt hányinger, rosszullét stb?

Figyelt kérdés
Én most léptem a 16.hétbe,első terhességem, és még nem éreztem a picit mozogni. Szerintetek mért van az, hogy nekem soha nem volt hányingerem, rosszullétem az eddigi terhességem alatt?

2014. aug. 25. 17:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Még nem tudjuk, csak a 4D-n tudják megmondani a baba nemét?

Amúgy németben vagyunk, és itt járunk dokihoz, eddig 2x voltam, mind a 2x uh-oztak, havonta 1x kell menni dokihoz, legközelebb 2hét múlva megyünk, örülnénk ha akkor már megmondanák, mert már nagyon kiváncsiak vagyunk :)

2014. aug. 27. 11:10
 12/14 anonim ***** válasza:
Én kb a 15. héten éreztem először olyan kis simogatásokat belülről, majd 1-2 hétre rá már erőteljesebb rúgdosásokat. Apa a 20. héten érezte először, mindketten megkönnyeztük, nagyon szép pillanat volt. Remélem nem sokára te is átélheted ezt, aztán a nap minden percében érezheted a végéig. :) Én is hánytam a 12. hétig minden nap, amit gyomorégés váltott fel, meg mellfeszülés is volt az elején. De akkor még nem gondoltam, hogy ezek nem a legrosszabb dolgok, elég elviselhetők.. Boldog babavárást! :) 38+3hkm
2014. aug. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
elhiszem, biztos jó érzés!!! Annyira várom már hogy megmozduljon, érezni a picit! :)
2014. aug. 27. 17:41
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én pont ugyanúgy vagyok mint te :) soha egyetlen percig nem voltam rosszul pocim már látszik :) de nem érzek mozgást :/ a nemét sem tudjuk de lehet holnap kideül :) izgulok nagyon :) 16+2 Kismami vagyok ;)
2014. szept. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!