Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik 4 kilòt híztak 24....

Akik 4 kilòt híztak 24. hétre, mennyi lett a vége? Ez ennyi idősen soknak számít?

Figyelt kérdés
2014. aug. 26. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
En is 24 hetes vagyok, 4,5 kg-nal jarok.A terhessegi sulykalkulator szerint pont jo ez az ertek,de azert probalok majd odafigyelni egy kicsit az etkezesemre.Igazabol nem konnyu,mert meg vacsi idoben is dolgozok,igy azt eszem ami epp elerheto,de majd viszek be magammal inkabb cornflakeset:)
2014. aug. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Könnyű munkát végzel?Én sajnos itthon vagyok már 10. hét òta.Sajnos megtörtént 3-4szer h unalombòl tele ettem magam minden hülyeséggel :( de viszont nagyon vigyázok mit eszem,rosszullét nem volt egyáltalán.
2014. aug. 26. 11:43
 3/5 panka29 ***** válasza:
Lehet hogy nem ide tartozik! Én eddig 2.6 kg híztam a kalkulátor szerint alultáplált vagyok! 20hkm
2014. aug. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 panka29 ***** válasza:
Azt nem is írtam hogy étvágyam az van!
2014. aug. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elso vagyok,irodai munkat vegzek,de nem vagyok az iroasztalhoz lancolva.A foglalasokat es szamlazasokat intezem egy szallodaban + recepcio.Az a baj,hogy az etteremben mindig van valami aminek nehez ellenallni:) Altalaban ezzel nincs is gond,mert nem vagyok hizasra hajlamos,most viszont csak jonnek fel a kilok:(
2014. aug. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!