Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mai leletem a nogyogysznal....

Mai leletem a nogyogysznal. Ez jo vagy rossz?

Figyelt kérdés

Az uterusban egy szabalyos petezsak lathato.

Atlagos atmeroje: 16mm

Grav.s: 5 (+/-1het)

Szabalyos szikholyag merete: 4mm

Eletjelenseget mutato magzati echo nem latszik.

Adnexumok elteres nelkul.

A perineumon koros elvaltozas nem lathato.


2014. aug. 26. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó.
2014. aug. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszi a komit !
2014. aug. 26. 14:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Jó.

Még nagyon korai szakaszában vagy a terhességednek, aminél először az uh-n petezsák, majd szikhólyag, ezt követően pedig már a szívhang látszódik.

Te még abban a szakaszban vagy, amikor még petezsák és szikhólyag van, gondolom kb. 1-2 hét múlva kell visszamenned, akkor már látnak szívhangot is, ha az rendben lesz, tehát lesz szívhang, akkor az már egy biztos jele, hogy jól állnak a dolgok és tényleg nincs semmi gond, baba lesz belőle.

2014. aug. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Minden rendben van! :)

Pici még a terhesség, azért nem látszik baba, de a szabályos alakú petezsák és szikhólyag szuper! :)

2014. aug. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszonom a pozitiv komikat ! :) orulok neki... bar az edes anyukam nem orul hogy babat varrok... meg a baratom is elegge viszolyog a dologtol. ugy hogy nehez dontes elott allok :'(
2014. aug. 26. 15:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt 5 hetesen, nem látszott a baba, két hét múlva kellett menni, akkor egy egycentis kukacka volt a babi, és szívhang is hallatszott :)


Örülj a kis életnek, ennél nagyobb dolog nincs a világon... :)

2014. aug. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!