Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti fogtok kérni fájdalom...

Ti fogtok kérni fájdalom csillapítást?

Figyelt kérdés

Melyiket? Miért?

Első szülésem előtt nem gondoltam, hogy nekem erre szükségem lesz, utána sem néztem egyik módszernek sem. Szülés alatt kaptam egy halvány tájékoztatást majd úgy döntöttem hogy kibírom enélkül is.

Most várom második babámat és elgondolkodtam hogy kérjek-e fájdalom csillapítást, csak félek a mellékhatásoktól. (pl kínzó fejfájás stb...)

Ti hogy döntöttetek?


2014. aug. 26. 14:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk sajnos nem lehet kérni, úgyhogy nem is gondolkodtam ezen. A 3. babámat várom.

38hkm

2014. aug. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Én is emelt adag oxival szültem, igaz, az oxi beadása után 3 órával már meg is volt a kisfiam. Azt hittem meghalok annyira fájt, a végén már egybefüggő fájásaim voltak, még fel lélegezni sem tudtam...

2014. aug. 26. 20:06
 13/15 anonim ***** válasza:
Elso surgossegi csaszar volt, masodikat megprobalnam termeszetesen, de csakis eda-val
2014. aug. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sem tudtam eldönteni, mert nagyon féltem az EDA-tól. Ismeretségi körömben valaki az EDA után pár hónapig ágyban fekvő volt, az anyukája gondozta. Ugyhogy nagyon féltem/félek, de a doki döntött helyettem, mert közölte, hohy a héten veszünk vért az EDA-hoz. Azt nem tudom, hogy miért kell előre. Ugyhogy megkönnyebbültem, hogy ugymond eldöntötte helyettem, pedig nem szoktam másra hagyatkozni a döntéseimben, eléggé talpraesett vagyok, de ehhez most kellett ez a "löket" :) Persze tudom, hogy nem kötelező, bármikor mondhatom, hogy mégsem kell, de a barátnők is arra biztatnak, hogy kérjem csak. Ugyhogy lesz EDA és pozitívan állok hozzá :)

2014. aug. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Utána olvastam az Eda-nak, hát én jobban félek attól hogy tűt szúrnak a csigolyák közé mint a fájdalomtól... Azt hiszem inkább kibírom a fájásokat... :)

2014. aug. 27. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!