Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 3. trimiszterben normális...

A 3. trimiszterben normális az alhasi fájdalom?

Figyelt kérdés
Délutántól szinte folyamatosan fáj az alhasam,hol erősebben hol gyengébben.normális?37hetes leszek hétfőn.
2014. aug. 22. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem most délelőtt görcsölt órákon át a jobb felem, de elmúlt

próbálj meg meleg vízben tusolni hátha elmúlik

ha reggelig nem múlik, én elmennék holnap az orvoshoz

2014. aug. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ha 37 hetes leszel ,lehet akár jósló is nem?

Azért kérdezem mert nem vagyok biztos benne milyen az mert egyik terhességemnél sem tudtam megkülönböztetni,fiammal is és a lányommal is elkezdett szivárogni a magzatvizem és mentünk a kórházba!

Nekem a fiam született 37.hét 4 napra

De egyébként nekem is volt ,ma is !!

egyetértek az előző hozzászólással!!

üdv egy 32. hétben lévő kismama

2014. aug. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

simán lehet jósló. nekem ilyentájt 36-37. héten jelentkeztek az első jósló fájások. (általában estefelé, mikor lazulni akartam a tévé előtt, és nem volt több 2-3 feszülésnél több, és összesen talán 3 alkalommal éreztem)


amúgy a vajúdásnál is az volt, hogy volt erősebb és volt gyengébb fájás is, de nagyon jellemzően ritmusosan jöttek, 20 percenként 10 percenként, 5 percenként és kábé fél percig tartottak, és nem múltak el mozgásra se, fürdésre se.


37. héten indulhat a szülés, már ezzel az időzítéssel nincs is baj, főleg, ha mondjuk nem is pontos a terminusszámítás, és mondjuk egy héttel idősebb vagy, pl.


amúgy lehet keményedés is, mondjuk mert kicsit aktívabb voltál. ez esetben lazítani kell.

2014. aug. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!