Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az 5-6ik hét körül lehettek...

Szkatus0621 kérdése:

Az 5-6ik hét körül lehettek és már 2 napja h barna folyásom van! Ez lehet vetélés? Semmilyen fájdalmam nincs! Nem görcsölök, nem fáj a hasam sem!

Figyelt kérdés
2014. aug. 27. 12:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

1 vagyok

Én se kaptam utrot,de feküdnöm kellett.

Pihenj amennyit tudsz és szedj magnéziumot,ha erősödne a vérzés akkor Rutascorbin.

2014. aug. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

nem sem volt semmi görcs, semmi vérzés, csak barnázás. Az orvos azt mondta, ez normális, ne rohanjak hozzá, mert 3 nappal később úgyis volt náal időpontom. Én hülye, első babásként hallghattam rá, hisz ő az orvos. Mire eljutottam hozzá, már írhatta is a beutalót a missed ab műtétre, mert elvetéltem.

Azóta van másik orvosom. Amikor nem is olyan könnyen újra terhes lettem akkor szerencsére ez a másik orvos azonnal adott már meglőzésképpen utrogestant rögtön a poizitív teszt után az előző vetélés miatt. Én már alig 5 hetesen mentem hozzá és még szívhang se volt, de szó nélkül kaptam progeszteronpótlást.

2014. aug. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Orvosváltás azonnal!!!!!

A 3. babámnál is így volt, a dokim azt mondta, hogy feküdjek (2 gyerek mellett persze lehet)

Másik orvos azonnal írta az Utrogestan golyókat a maximális dózisban 3X2

Így is barnázgattam a 14. hétig :(

Hematóma volt a petezsák alatt + kevés volt a progeszteronom, ezzel a kettővel Utro nélkül most nem rohangálna az udvaron a fiam.


Én azért a helyedben megkérdeznék még egy orvost is....

Ne hagyd magad, nem azt mondom, hogy baj lesz, de ha megelőzhető akkor menni kell, a 2. 3. 4. 5. orvosig!

Drukkolok!

Addig is pihenj és MG (magnerot)


3 gyerekes anyuka

2014. aug. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!! :)

Az nap mikor írtam itt nektek akkor este 7kor tudott fogadni az orvosom!!Sajnos a vizsgálaton kiderült h kezdetleges vetélésem van és ha az éjszaka folyamán nem indul be magától rendesen (erős vérzés és görcs) akkor másnap el kell venni műszeresen!!:( Ez meg is történt de ez senkinek nem kívánom azt az érzést amit azokban a napokban át éltem!!Most sem könnyű már 1 hét elteltével de azóta nehezen alszok alig bírok enni!!Hogy miért vetéltem el azt nem tudni!! :(

2014. szept. 7. 21:47
 15/17 anonim ***** válasza:

Sajnálom. Én is így jártam. Én amikor újra próbálkozhattunk (3 hónappal a műtét után) hormonvizsgálatot csináltattam, és kiderült, hogy progeszteronhiány.

Esetleg ennek majd te is utána járhatsz, mert ha ez a baj, akkor a következő terhességnél már megelőzésképpen kapsz mindjárt az elején utrogestant.

2014. szept. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Majd utána járok!!
2014. szept. 8. 13:22
 17/17 anonim ***** válasza:
Sajnálom :(
2014. szept. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!