Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol tudom megnézni, mekkora...

Hol tudom megnézni, mekkora az ideális pocak méret?

Figyelt kérdés
Mert én 7,5 hós terhes vagyok, és akkor a pocim mit egy 4-5hósé. Nagyon kíváncsi lennék, hogy most mekkora pocakkal kellene rendelkeznem.
2008. aug. 8. 09:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Attól is függ a hastérfogat mérete, kinek milyen széles a dereka..... nem? egy 100kg-os nőnek is más az X. hónapban és egy 50kg-os nőnek is más az XY.hónapban...szerintem!
2008. aug. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nekem 106cm volt 40+9 naposan mikor szültem.Mindenki azt mondta hogy picike lesz a bébi,dokim megnyugtatott azért kicsi mert erős a hasfalam és nem engedi előrelógni.

3500g és 52cm lett a kisfiam.

2008. aug. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Értem én,hogy sok mindentől függ (egyéni adottságok),de nekem 24 hetesen 100 cm vagyok.Az nem nagy egy csöppet?
2008. aug. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én is olyan csajszival találkoztam a szülőszobán, aki sovány is volt, és pocakja is alig látszott.Erre ő is 3,5 kg-os csöppséget hozott világra.Nem kell ilyeneken aggódni.Az én hasam akkora volt mint egy ház.A szülésznők azt hitték ikrek lesznek, 4 kg-os volt a fiam.Most is hatalmas pocakom van.35 hetes kismami
2008. aug. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szia.Én 30 hetes vagyok,és 101 cm és 92-ről indultam.Nekem kicsi,de minden rendben van velünk,meg még úgyis nő.Ha olyan felsőt veszek,akkor csak sejteni lehet...
2008. aug. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a rengeteg hozzá szólást!Nekem is csak most kérdezgetik,hogy mikor jön a baba.Akkor az utolsó hozzá szólóval járok egy cipőben.Mikor mentem a 19 heti genetika ultrahangra csak néztek a kismamák,hogy mit keresek ott,mert nem igen látszott a hasam.A doki is csak lesett,de eddig mindig nagyobb volt a babám mind ahány hetesnek számitok.
2008. aug. 8. 12:50
 17/18 anonim ***** válasza:
Ezek a méretek alapján úgy gondolom az enyém nagyon pici, 34 hetes vagyok és a köldökömnél 93 cm a hasam.
2008. aug. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

AZ utolsónak... én 31 hetes vagyok, és csak 90...

Gondolom vékony volt a derekad mielőtt teherbe estél. Azért ezek az adatok igen eltérőek, ha modell 90-60-90-nel kezd valaki, annak nyilván nem lesz óriási a hasa. A pocakméretet egyébként a szeméremcsonttól a méh felső faláig szokták mérni a dokik, az a hitelesebb. De vastagabb "védőréteggel" rendelkezőknél az is csalóka lehet.

Ez olyan mint bármilyen más testméret, mindenkinek más...

AMíg a baba jól van nincs semmi baj!

mindenkinek boldog babavárást

2008. aug. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!