Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány vetélésetek volt, mielőtt...

Hány vetélésetek volt, mielőtt végre megmaradt és megszületett a babátok? És mennyi időre rá?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! nekem szerencsére nem volt, de Anyukám 3szor vetélt el, mielőtt a tesóm megmaradt. Utána velem már nem volt gond, én voltam az 1. a tesóm óta, és hát én is megmaradtam :) amúgy nála valószínűleg az volt a gond, hogy aktívan sportolt, és a terhességkor sem hagyta abba. Aztán mikor leállt a sporttal, a baba is megmaradt.
2010. jan. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1 vetélésem volt, és majdnem egy évre rá lettem megint babás...


24 hetes km

2010. jan. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2 missed ab-om volt. egy 16 hetesen, a második 11 hetesen. a kettő között több, mint fél év volt. Utána vizsgálatok, gyógyszer, és akkor megmaradt a most 4 éves fiam. A második babánál semmi nem előzte meg a terhességet, mármint semmilyen vizsgálat, és itt szuszog a kiságyban :)
2010. jan. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az első terhességemnél nem volt gond. 15 hónappal a szülés után estem megint teherbe, 9. héten elhalt. Egy év múlva megint terhes voltam, 15. héten levált a lepény. Rá egy évre újra babát vártam, ő megmaradt, majd a következő is. Most 24 hetes terhes vagyok és eddig semmi gond.
2010. jan. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1 vetélés/8. hét/,aztán rá másfél évre lettem újra terhes.Vele kétszer feküdtem kórházban,de egészséges kislányom született.
2010. jan. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem az első 10 hetesen volt missed ab, hajszál pontosan egy évre és egy napra rá volt egy spontán vetélésem 6 hetesen és nem egészen másfél év múlva lett a harmadik terhességem egy műtétet követően, most vagyok 33 hetes.
2010. jan. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)


Mindenkinek boldog bab várást, vagy boldog anyaságot kívánok:)

2010. jan. 18. 16:50
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem áprilisban volt egy vetélésem és júniusban már terhes lettem.

33 hetes kismama

2010. jan. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem 4 vetélésem volt 2 és fél év alatt úgy, hogy közben pientettük is a dolgot 1 évig, mert belefáradtunk idegileg. Az 5. babám született meg, aki most 6 hetes :)
2010. jan. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!