Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a lábfejem van szinte...

Ha a lábfejem van szinte mindig bedagadva, de a vérnyomásom alacsony (100/60), a vizelet és a vérkép is rendben van, akkor ugye nincs terhességi toxémiáról szó?

Figyelt kérdés
2014. aug. 11. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nincs, mivel sem a vérnyomásod nem magas, sem a vizeletbe nincs semmi. A lábfejed a melegtől is dagadhat, sőt a sós ételek is közrejátszhatnak. További boldog babavárást.

36hkm

2014. aug. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok kismamánál van láb-és kézdagadás. Én is vizesedek, a 25. héten kezdtem el érezni, most vagyok a 35. hétben, ha sokat sétálok, megerőltetem magam, nagyon bedagad a lábfejem. A kezem is vizesedik, az ujjaimat reggelente alig bírom behajlítani. Orvosom azt mondta, hogy addig nincs gond, amíg a vérnyomás és vizelet rendben van. Próbáld sokat polcolni a lábfejed, igyál napi 2,5 liter folyadékot.
2014. aug. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs!

Nekem nagyon vizes volt a lábam, csak papucsba fért bele, emellett fehérje is volt a vizeletemben,de a vérnyomásom szerencsére jó volt. Viszont mivel iszonyatosan vizesedtem ezért kiírt napon megindították a szülést!

2014. aug. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!