Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mikor szeretnétek visszamen...

Ti mikor szeretnétek visszamenni dolgozni,1 vagy 2 év múlva? És miért?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni hogy mennyit maradjak otthon szülésin. Ti is így voltatok vele? Mi szerint sikerült eldönteni esetleg megbantatok?
2014. szept. 11. 14:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
2 évig terveztem itthon lenni, mikor még terhes voltam. Mióta megvan a baba már úgy gondolom, ha meg tudjuk oldani anyagilag akkor maradok 3 évig.
2014. szept. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
1 év, masszívan anyagiak (maszeknál dolgozom, fele pénz zsebbe meg - a gyesem egy kalap k@ki lesz).
2014. szept. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
67%
2 évig. annyi kell a gyereknek, utána már érett lesz a közösségre, ő sem szenvedi meg, és anya is mehet vissza dolgozni.
2014. szept. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Amíg csak tervben volt a kisfiam, addig anyagi okok miatt a két évet terveztük, de közben úgy döntöttünk, hogy jöjjön a tesó, és úgy még itthon maradni is megéri! Eü. okok miatt el kell halasztani a tesó- kérdést, szóval lassan kezdjük a bölcsit!
2014. szept. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
36%

Terhesen is 2 évet terveztem itthon.Így is lett.

3 hónap múlva lesz 2 éves.Ő megy bölcsibe,én pedig vissza dolgozni.Nem anyagi okai vannak,jól élünk.Egyszerűen vágyom vissza a munkahelyre a felnőtt emberek közé,hogy újra hasznos része legyek a társadalomnak.

2014. szept. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
59%

Első lányommal 3 évig voltam itthon. Igaz nem volt munkahelyem ahova visszamenjek, de ha lett volna se mentem volna. :) Nem bántás, ne értsetek félre de az én véleményem, hogy nem a bölcsinek szültem a gyerekem.

Most egyéni vállalkozóként megint nem kell ezen aggódnom. :) Maradhatok vele 3 évig. :) De ez az én véleményem, mindenki maga tudja, hogy nekik mi a jó. :)

Boldog babavárást mindenkinek. :)

2014. szept. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%

2 éves kora után én elkezdtem vinni fél napra, mert baromi fontosnak tartottam (pszichológus vagyok, ha valaki olvas külföldi publikációkat, akkor ismeri a tartalmukat, én bíztam ezekben, és ismertem a kislányom is - nagyon jól sült el). Itthon voltam amúgy még onnantól fél évig, és 11 körül mindig hazahoztam.


Olyan demagóg butaság az, hogy nem a bölcsinek szülted. :) Persze, hogy nem. Én sem, meg senki. :)

2014. szept. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nekem még nincs babám, most tervezzük. Nem is gondolkoztam még ilyenen. Viszont, nem értek egyet azzal, hogy nem a bölcsinek szültem a gyereket. Vagyis de , bocsi, ezzel egyetértek :) Azzal nem értek egyet, hogy szerintem a gyerek fejlődéséhez igenis fontos, hogy már 2-3 évesen emberek, más gyerekek között legyen. (ne csak a szülők). Én nem voltam bölcsis, nagyon sokáig anyukám otthon volt velem és sajnos gyerekkoromban nagyon visszahúzódó, félénk voltam (ami szerintem ennek is köszönhető). Oviba és suliba is nehezen illeszkedtem be. Szerintem a gyereket korán szoktatni kell a "társasági élethez". De ez csak az én véleményem. :)
2014. szept. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

6-os vagyok!

Természetes, hogy kell neki a társaság, a többi gyerek, nem csak mi. De én inkább elvittem, és a következőt is elviszem valahová máshová ahol korabeliek vannak.

Én bölcsis voltam és nem mintha emlékeznék rá, de anyum mindig meséli hogy mennyire nem szerettem ott lenni, de hát ugye az anyagi helyzet ezt kívánta.

2014. szept. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

En most vagyok 25 hetes varandos,de ugy gondolom 2evig maradok itthon.

A gyed nagy anyagi kieses lesz,masreszt szeretnem ha a kislanyom szokna a gyerekeket es kozosseget,na meg en egesz terhesseg alatt is itthon vagyok.. ismerem magamat,alig varom ,hogy visszamehessek majd porogni :)

2014. szept. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!