Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelyduzzanat, mitől?

Hüvelyduzzanat, mitől?

Figyelt kérdés

6. hónap végén járok. Egy pár napja - főleg akkor érzem mikor wc-zem -, olyan érzésem van, mint szex után, mintha meg lenne duzzadva a hüvely. (Nem tapintottam ki, hogy valóban így van-e. Szerintetek ez normális? Lehet a terhesség miatti vérbőségtől?

Folyásom valamennyi van, ha megszárad sárga, addig fehér. Orvosnál lassan egy hónapja voltam, de akkor azt mondta semmi baj nincs.


2014. szept. 11. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanígy kezdődött.

Aztán elmentem 2 hete hüvelyváladék tenyésztésre, ott vette észre a doki hogy gombám van, amire canestent kellett vennem.

Végig kenegettem, kezelgettem és a végén majd megbolondultam annyira égett.

Most visszamentem, kiderült candida gomba, most pimafucint kaptam, és már jobb is egy kicsivel.

Szerintem menj el a dokihoz, sajnos sokan megszenvedik a candidával terhesség alatt is.

Az első terhességem alatt semmi bajom nem volt.

2014. szept. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Te is úg érezted, hogy duzzadt a hüvelyed ott egészen belül?
2014. szept. 11. 19:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, de akkor még nem volt folyásom sem.

Akkor ijedtem meg, amikor együtt voltam a párommal és véres folyásom lett, de utólag kiderült hogy mivel duzzadt voltam belül, még ki is dörzsölt.

Nem biztos hogy neked is ez a bajod, de nem árt ha megnézeted az orvossal.

Lehet hogy csak egyszerűen érzékenyebb vagy ott belül.

2014. szept. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De fura, a gombától volt duzzadt?

Igen, nekem sincs folyásom igazán. És az él bennem, hogy a gombától viszketek, de most nem. Mist inkább égni szokott a hüvelyem ha pisilek. Na, holnap fel is hívom a dokimat.

2014. szept. 11. 20:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!