Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam orvosnal de nem...

Ma voltam orvosnal de nem ertem mi van velem. A veteles faj? Van elojele?

Figyelt kérdés
Ma voltam orvosnal mivel nem jott meg a menzeszem a tesztem negativ volt. A doki megvizsgalt uh val majd meglepodott h van valami van a mehnyakba szabalyos 8 mm ureg van a papirra irva. azt mondta hogy esetlegesen veteles is lehet de ha nem jonne meg menyjek vissza 2 het mulva. Majd mig oltoztem meglerdezte h biztos negatov volt a teszt. szoval ha epp veteles lenne nem kene hogy gorcsoljek vagy fajjon ? Annyira rossz ez igy :(((
2014. szept. 15. 13:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem biztos, az ennyire korai vetélés még nem biztos hogy fáj, nekem 2 héttel a nemvárt után egy erősebb menstruációként távozott.
2014. szept. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
vagy ha esetleg egy elo baba van ott akkor nem okoz ott gondott? Tehat most tenyleg 2 hetig teljesen nyugodtan kene varnom a csodat???
2014. szept. 15. 13:26
 3/19 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt :) csak igazabol az orvos eros bizonytalansaga nem volt tul megnyugtato:)
2014. szept. 15. 13:28
 4/19 anonim ***** válasza:

Az orvos sem lát mindent, csak azt amit a gépek engednek.


Nincsen pozitív teszt, és van valami a méhedben. Ez lehet a mensi elöjele, egy elhalt petesejt, egy élöembrió.... Szerintem 2-3 nap múlva egy tesztnek jeleznie kell mindenképpen.

A vetélés a korai szakaszban nem fáj, sokan észre sem veszik, vagy max egy erösebb mensinek titulálják.

2014. szept. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nekem az első terhességem sajnos vetéléssel végződött. Néhány nappal előtte már görcsölgettem, menstruáció jellegű görcsök voltak, majd azon a napon olyan erős fájdalmaim lettek, hogy csak hétrét tudtam járni. Majd egy rendkívül erős vérzéssel lezárult a dolog.

Szóval, nálam bruál fájt.


A második terhességem, amiből hál istennek egészséges gyermekem lett, ott meg hét hetes terhesen (majdnem öt hete késett már, de görcsölgettem) még üres petezsákot sem láttak, azt mondták, hogy inkább ciszta, vagy méhen kívüli terhesség okozza a pozitív tesztet. Már elsirattam szegényt, főleg, hogy picit barnáztam is a vizsgálat után. Aztán egyszer csak megmutatta magát a lányom, és igenis ott volt.

2014. szept. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

8mm-es üreg? Az meg mi? Te láttad az uh képét hogymilyen az az üreg? Nem lehet hogy a petezsákot hívta üregnek? Mondjuk furi elnevezés lenne.

Én 5 hetesen voltam uh-n és akkor még csak egy üres petezsák volt, se szikhólyag se semmi, a doki azt mondta hogy vagy lesz belőle baba vagy elmegy. Lett belőle.

2014. szept. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Mennyi késés után mentél dokihoz? Hány mm-es volt a nyálkahártya.
2014. szept. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
?
2014. szept. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
2 hete kesik eloszor siman vizsgalt azt mondta nem gondolna terhesnek de neem biztos benne megnez uh val majd kozolte hoppa hoppa majd szet tuszmakolt mar fajt. utanna mondta h o lat valamit de nem jelentene ki terhessegnek de 100 % hogy nem ciszta lehetseges egy korai veteles. de menjek vissza 2 het mulva kontrolra ha esetleg megjonne akkor nem kell.
2014. szept. 15. 13:56
 10/19 A kérdező kommentje:
sajnos nem lattsm itt az sztk ba csak egy kis vacak gepuk van en nem lattam semmit.
2014. szept. 15. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!