Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam orvosnal de nem...

Ma voltam orvosnal de nem ertem mi van velem. A veteles faj? Van elojele?

Figyelt kérdés
Ma voltam orvosnal mivel nem jott meg a menzeszem a tesztem negativ volt. A doki megvizsgalt uh val majd meglepodott h van valami van a mehnyakba szabalyos 8 mm ureg van a papirra irva. azt mondta hogy esetlegesen veteles is lehet de ha nem jonne meg menyjek vissza 2 het mulva. Majd mig oltoztem meglerdezte h biztos negatov volt a teszt. szoval ha epp veteles lenne nem kene hogy gorcsoljek vagy fajjon ? Annyira rossz ez igy :(((
2014. szept. 15. 13:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Utoljára mikor teszteltél?
2014. szept. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Akkor még lehet bármi. Én magándokihoz járok, neki nagyon szuper ultrahanggépe van, már korán lehet látni mindent.

Hasi vagy hüvelyi uh volt? Mert ha hasi akkor lehet csak nem látta, bár mondjuk ilyenkor még hüvelyivel szokták nézni. Drukkolok Neked hogy minden oké legyen és ne legyen baj. Remélem baba :)

2014. szept. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Huvelyi uh volt. Ma teszteltem delelott. Habar gondoltam h azert meg 2-3 nap mulva reggel tesztelek. mert allandoan pisilni kell ugy erzem de alig jon valami :) Es kicsit vitatkozok magammal is h ugyan nem lehet ez mar baba de belulrol meg ugy erzem h van. A kerdest csak azert tettem fel mert attol feltem h a mehnyakba nincs jo helyen es ha baba van ot nem e okoz problemat.
2014. szept. 15. 14:15
 14/19 anonim ***** válasza:

Amúgy a vetélésnél fogsz vérezni meg görcsölni is. Ez nem azt jelenti persze hogy akkor tuti él a baba ha van, mert van hogy magától nem megy el hanem a dokiknak kell beindítani a vetélést.

Egyébként én ezt a méhnyakat nem értem mert nem a méhben kellene látnia valamit? Megvizsgált kézzel? Ha terhes vagy akkor elvileg a méhed is picit megnagyobbodott már. Nem mondott ilyet?

2014. szept. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
de a mehembe kellene latnia ezert vagyok ideges. megvizsgalt kezzel de csak annyit mondot: nem gondol terhesnek de nem biztos benne ezert megnez uhaval .
2014. szept. 15. 14:56
 16/19 anonim ***** válasza:
a méhnyakban nyilván nem lenne jó helyen, de amilyen magabiztos volt ez a doki... x. Azt sem tudjuk ovuláltál-e egyáltalán vmikor. Vagy tudjuk?
2014. szept. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Volt ag.20. an. Igen miutan kijottem a rendelobol azon gondolkodtam hogy be kene menjek a korhazba. Mert ez nem volt tul meggyozo. De oda csak ugyeletre lehet menni es ha panaszom van :( szoval nem tudom megprobalok megnyugodni es varni hogy mi tortenik. csakhat eleg nehez varni
2014. szept. 15. 15:31
 18/19 anonim ***** válasza:
Augusztus 20-án ovuláltál? 1000 %?
2014. szept. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
99% :)
2014. szept. 15. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!