Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes vagyok, két napja...

5 hetes vagyok, két napja eltűnt az összes terhességi tünetem és a teszt amit próbaképpen csináltam, halványabb lett. Lehet még esélye a babócának?

Figyelt kérdés

A 4. héten határozottan szédültem és nagyon érzékeny volt a mellem, most az 5. héten vagyok és szép lassan elmúltak a tüneteim! Nem érzem hogy terhes vagyok. Az első terhesteszt amit 4. héten csináltam erősen kijött a 2. vonal. Most viszont kiváncsiságból csináltam még két tesztet, hogy mi lehet már, miért múltak el a tünetek, és sokkal halványabb lett a csík.

Pár napja görcsöltem is, mintha meg akarna jönni, de az is elmúlt, vérzés vagy barna folyásom egyáltalán nem volt (csak kicsi fehér).

Holnapután megyek dokihoz, de nagyon lehangolódtam, nem tudom mire számítsak. Egyáltalán tudni fog valami érdemi információt mondani vagy látni valamit 5 hetesen..?

Egyébként engem nem is a halványodó csík zavar a legjobban, hanem hogy már nem fáj a cicim..



#terhességi teszt #halványodó tesztcsík #halványodó terhességi csík #halványodik második csík #halványodó második csík #terhességi tünetek enyhülése 5 hetesen
2014. szept. 16. 10:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha nem ittal es nem pisiltel sokat ejjel. Olvastam itt többeknel, hogy halvanyodott a csik, de megvolt megis a baba, de majd az orvos megmondja. En biztos nem birnam ki, hogy ne teszteljek addigis egy ugyanolyannal ugyanolyan idöpontban es körülmenyek között, mint a legelsönel.
2014. szept. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Mindenkinek a koszi a valaszt! Ma voltam dokinal es minden rendben. Latjatok meg a halvanyodo teszt meg tunetek ellenere is van esely. Amugy ma du. volt az elso rosszulletem (szedules). Nagy az orom. ;)
2014. szept. 17. 16:30
 13/21 A kérdező kommentje:
4 mm-es petezsak volt mar lathato huvely ultrahangon.. progeszteron potlast azert felirt.
2014. szept. 17. 16:31
 14/21 anonim ***** válasza:
Lett baba végül? :)
2015. okt. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Jajj de vicces, hát ez a kérdès mèg mindig itt van? Istenem hogy megy az idő. Igen, lett, fèl èves itt van az ölemben játszik :)
2015. okt. 30. 19:55
 16/21 A kérdező kommentje:
Már elmúlt két éves, tesója pedig 1 éves, most jön majd a harmadik.. hogy megy az idő!
2017. aug. 28. 12:05
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Wow, gratulalok! De jo olvasni az ilyet😁
2017. aug. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 ildi32 ***** válasza:
Nagyon örülök.Sok örömöt és boldogságot a picikhez.
2019. jan. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Dejo ilyet olvasni :)))

Gratulálok a kicsikhez, sok sok egeszseget!!! :)))

2019. júl. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
100%
Csak azért szólok hozzá, mert ugyanígy jártam, és az elején engem is ehhez a kérdéshez dobott a google - hátha szolgáhatok egy kis reménnyel a későbbi sorstársaknak... 4 hetesen pozitív teszt, hányinger, mely a 2-3 nappal későbbi tesztelésnél halványabb, még pár nap múlva (mindvégig ugyanannál az "early predictor" tesztnél) már éppcsak láttam a halvány csíkot... Hányinger megszűnt, semmi tünetem nem volt, bár a menzesz még elmaradt. Nőgyógyász 6 hetesen nem látott szívhangot, csak egy üres zsákot, szinte biztosnak tűnt, hogy missed abortion, (főleg mivel sajnos volt már egy korai vetéléssel, ami hasonló lefolyású volt) de végül 2 hét múlvára megbeszéltünk egy kontrollt.... Akkor már sejtettem valamit, mert ismét émelyegni kezdtem. És láss csodát: UH-n ott volt a szívverés! :) most 36 hetes a kis kópé, remélem, hamarosan a kezünkben tarthatjuk :) Mindez csak azért érdekes, mert ha az ember biztosra veszi, hogy elvetélt, vagy el fog vetélni pár napon belül, esetleg nem vigyáz magára, megerőlteti magát, nem szedi a folsavat, alkoholt ihat, stb... edig az első trimeszter nagyon fontos, akkor fejlődik ki minden szervrendszer telepe a szervezetben... Szóval ne add fel, ha halványul, tarts ki, van remény!!!
2019. dec. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!