Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Decemberi babának milyen...

Decemberi babának milyen ruhákat érdemes beszerezni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 18. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Hordhatóakat.

Hosszú ujjút.

Meleget.

Vékonyat otthonra.

2014. szept. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia

En vettem neki 10-12db rovidujju body-t a rugik ala 56,62-t

Bundazsakot,vekony,meleg sapit.

Nehany zoknit,nadragot,meleg harisnyat,hosszu ujju body-t ugyan ennyit 56-62

Jaa,es nehany meleg kardigant :)

26hkm

2014. szept. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én készletem: 10-12 darab body (van közte rövid is, de több a hosszú ujjú) 56-os és 62-es méretben is kb ugyanannyi. Rugiból szintén. Pár plüss, de van pamut is, mert a lakésban úgyis meglesz az a húfok, hogy body+pamut rugiban se fázzon, a plüsst a valóban hidegebb napokra tervezem.

Pár kiszokni (bár ha talpas rugikjat veszel, akkor a zokni nem is biztos, hogy kell), pléd, 2 kardigán (egy 56-os, egy 62-es), overáll, sapka (fürdés után a vékonyabb, kimenni vékony+rá egy vastagabb) Egy harisnya.

Kisnadrágot meg kispulcsikat ne is vegyél. Főleg ilyen kisfarmert meg ilyemit. Mert cukik, de nem praktikusak, meg szenved vele az ember, amikor üvöltő gyereket kell beleimádkozni.

2014. szept. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!