Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Becsípődött a derekam, de...

Becsípődött a derekam, de úgy, hogy kihat a vádlimig. Aludni, feküdni, menni alig bírok. Mindez a terhesség elején. Mit tudok tenni? Van egy kétévesem akit el kell látnom.

Figyelt kérdés
2014. szept. 18. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a terhesség vége gelé volt becsípődésem. Krémet írt fel a doki.Mindenképp lásson orvos mert nem mindegy hogy hányadik hónapban és milyen krémet használsz.
2014. szept. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mozgaskor nyilall hatul a fenekes tovetol lefele a vadlidig? Vagy konkretan a derekad faj es ugy sugarzik lefele? Mert elobbi esetben ischiaszrol van szo, tornaval egesz jol karban tarthato. Nekem is volt es szinten nagytesot kellett ellatnom mellette, amikor csak tudtam csinaltam a tornat igy lassan elmult. Ha ez van keress ra a googleban hogy ischiasz torna nyujtas es talalsz videokat. Ha a derekad csipodott be nem tudom mit kell tenni de pihenesre elvileg oldodnia kell. Es a doki sem rossz otlet.
2014. szept. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ai csipom es combcsont talalkozasanal faj de kisugarzik vegig a combomba.van h a vadliig. Van h ossze akar csuklani a labam. Fekve pedig sehogy se jo. Alig alszok.

5 hetes terhes vagyok. Csak vmi gyogynovenyes krem johet szoba.gondolom.

Jaj nagyon kész vagyok.

2014. szept. 19. 08:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a hormonok miatt lazábbak lettek a szalagjaid és elmozdult a csípőlapátod. Lehet, hogy pár nap alatt magától el fog múlni, de ha nem, a manuálterápiát ajánlom - óvatosan helyrenyomogatják, ami elmozdult (terhesen is szabad, nem masszázs vagy csontkovács) és esetleg kapsz pár tape szalagot, hogy a helyén tartsa. Szerintem egy krém nem fog segíteni, hiszen az okot nem szünteti meg.
2014. szept. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez ideggyulladas us lehet. Az a baj, hogy egy szurival helyre lehetne hozni, de terhes vagy.. Ha burtasztoan faj, akkor lidocaint lehet adni terhesen is. Reumatiligust keress fel.
2014. szept. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hétvégén felhívtam az ügyeletet,mert 20 percig tartott felállnom az ágyból. Rossz mozdulat esetén belenyilalt, és úgy maradtam. Flector tapaszt mondták, hogy lehet. Tegnap éjszaka már jobb is volt. A járkálás még sántikálós, de egy tapasz rengeteget használt. Remélem ennél már csak jobb lesz. Nem kívánom senkinek ezt a fájdalmat. A szülés ehhez képest nudli. Köszi a válaszokat.
2014. szept. 22. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!