Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11kerületi Kismamák Zsigmond...

11kerületi Kismamák Zsigmond Tamásról vélemény?

Figyelt kérdés
22évesen első babával(nem is terveztük) mennék hozzá és elég fiatal de nekem nagyon szimpi...de azt hogy milyen szakember 2recept írásból nem tudtam leszűrni.
2010. jan. 20. 14:45
 1/1 anonim ***** válasza:
22évesen szültem januárban 3 éve, mivel egy héttel előbb jött ő volt az ügyeletes. Nem adtam neki semennyi pénzt, nem vagyunk úgy elengedve és amúgy sem hiszem hogy belőlem fognak meggazdagodni az orvosok...Szóval szerintem sokkal jobb ellátásban részesültem mint a mellettem fekvő pénzes anyuka. Lelkiismeretes doki volt akkor, minden csecsemős őt dicsérte meg mi lányok is akik náluk szültünk. És még jó képű is :) :) minden viziten jó modorú volt mindenről kérdezett és minden bajom elmondhattam neki...mondjuk nem volt semmi problémám, csak besárgult a pici de az már nem rajta múlott
2010. jan. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!