Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Annak, aki nem foglalkozik...

Annak, aki nem foglalkozik ezzel a fogadott orvos mizéiával, mennyire fura, hogy szinte minden alkalommal új orvos vizsgál meg? Tudják követni normálisan a terhességet, nem mondanak egyszer ezt, utána azt?

Figyelt kérdés
2014. szept. 22. 19:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én is gondolkozok ezen elég sokat, na utána is nézek ki a jó orvos. Köszi :)
2014. szept. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én is SZTK-ba járok, de mindig ugyanahhoz az orvoshoz. Az elején kellett választani, hogy kit szeretnék, mindig hozzá kapok időpontot. Én maximálisan elégedett vagyok vele, de lehet egyébként váltani is, ha úgy alakul.
2014. szept. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Na de lányok!

Mi ez a felesleges humbuk? Kérdeztem valamit és akkor elkezdi valaki írni, hogy császárral befektették a kórházba, kit érdekel???????????

Meg nem kértem tanácsot, hogy fogadott orvos így, úgy...

2014. szept. 23. 18:24
 14/16 anonim ***** válasza:
Legalabb tudjuk hogy a kerdezo tenyleg terhes, kisse tultengenek a hormonom. :-) Nagyon szivesen a valaszokat! :-)
2014. szept. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Terhes, nem terhes, meglehetősen arrogáns! Fogd vissza magad egy picit, kedves Kérdező!
2014. szept. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, kicsit bunkó vagy. :)
2014. okt. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!