Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A védőnő beszélhet a leleteimr...

A védőnő beszélhet a leleteimről a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Most "bukott" le. Bár egész eddig gyanakodtam, mert anyukám túl sokat tud.

Tegnap voltam nála mert a háziorvos elküldött vérvételre, mert nagyon sápadt voltam, kiderült hogy hiába szedem a vasat, nagyon alacsony.

A lányomnál is fennállt ez a gond, a szirup formában bevihető vas segített.

Erre ma reggel felpaprikázva hív a kedves édesanyám, hogy én biztos nem

jól szedem a vasat, meg egyek májat (fúj).

Jól összevesztem vele, mire kibökte, hogy mióta tudja hogy terhes vagyok, rendszeresen kikérdezi a védőnőt az állapotomról, aki még a leleteimet is megmutatta, elmagyarázta!

Pont az ilyen hülyeségei miatt nem tájékoztatom mindenről, nem egy otthonélő megesett kamaszlány vagyok, habem külön családban élek, lassan hat éve.


2014. szept. 25. 10:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
azonnal panaszt tennek ra! nem beszelhet senkinek...talan csak a ferjednek van hozza joga, hogy tudjon a leleteidrol!
2014. szept. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Én panaszt tennék, hivatalosan. Nem érdekel, hogy mit gondolt, hogy eszébe jutott-e, hogy ilyet "nem szabad". Nem érdekelne az sem, hogy "csak anyámnak" mondta el, meg milyen kapcsolatom kéne, hogy anyámmal legyen.


Én egészen egyszerűen nem tudom felfogni, mikor nyilvánvaló helyzetekben az emberek mindent kimagyaráznak, hogy ugyan ne foglalkozz vele, meg még te vagy a hülye. Hát nem! Ezért nem változik ebben az országban soha semmi, mert mindenki hagyja, hogy szájába szarjanak.


Tanulja meg a védőnő, majd legközelebb átgondolja, hogy is vannak a dolgok. Ki tudja kiről kinek mit pofázik el most vagy majd a jövőben? Nincs kivétel! Emlékeztetni kell rá!

2014. okt. 13. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!