Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenki ilyen szar lelkiállap...

Mindenki ilyen szar lelkiállapotba volt terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Úgy érzem nem.ért meg senki, mindent a szívemre veszek, sírnék csak egész nap stb.. Normális ez?
2014. szept. 29. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten normális, inkább sírd ki magad, hátha utána jobb lesz, de ne legyél feszült.

Egyébként a kérdésedre is válaszolva, én nem, velem végig madarat lehetett fogatni, semmivel nem lehetett felidegesíteni.

2014. szept. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Biztos írják majd, hogy erről csak te tehetsz, de sajnos terhesség alatt vannak kontrollálhatatlan érzések, amelyeken nagyon nehéz átlépni.

Én azt próbáltam a szemem előtt lebegtetni, hogy a terhesség különleges állapot, nem fogom sokszor átélni, tehát élvezni kellene, amennyire lehet.

De én is zsizsegtem az elejétől fogva, egy megmagyarázhatatlan feszültség volt rajtam.

Nehéz, és az ember próbálja összevakarni magát, meg tudja, hogy ez olyan hülye viselkedés, de ezek a fránya hormonok képesek az emberrel jókat játszani...

2014. szept. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy az első terhességemmel egy nagy adag rózsaszín köd voltam, soha semmi nem idegesített. Másodikkal meg már az elejétől fogva ingerült voltam. Furcsa.
2014. szept. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is így éreztem magam. Problémás volt alapból a terhesség, lassan teltek a napok, feküdnöm kellett, pokoli volt. Persze a lányom ezt feledteti, de nincs mit szépíteni, nagyon ramatyul voltam lelkileg. :)
2014. szept. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dolgozol most?
2014. szept. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Hány hetes vagy? Mert én az elején voltam kedvtelen,ingerült,úgy a 10-14.hétig,de utána mintha elvágták volna:) És hogy egyik hozzászóló szavaival éljek mára már velem is madarat lehetne fogatni:) Bár vannak pillanatok,hogy rám tőr a sírás,pityergés,de az sajnos a családi dolgaim miatt vannak,nem is inkább a terhesség,az inkább csak tesz rá egy lapáttal..

De tök normális,ahogy érzel:) Ezek a fránya hormonok:D

Üdv 29hkm

2014. szept. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem. Nálam pont forditva alakult. Stresszes, szladgálós a munkám. Mindig is pörgős és feszültebb voltam. Aztán leszámitva az első hetek rosszulléteit sose voltam még ilyen nyugodt, boldog, kiegyensulyozott mint most a terhesség idején. Mindenki azt mondja, hogy ragyogok. Állandóan mosolygok, egyáltalán nem lettem sirós. Nem tudom, hogy mitől függ, hogy az ember jó hormonokat fogjon ki vagy rosszakat.
2014. szept. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam az első terhességem volt stresszes és depis...most a màsodikkal viszont mióta rendbe raktak vassal és vitaminnal tökéletesen érzem magam és végtelen boldogságot érzek 😊
2014. okt. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!