Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért alakulhat ki terhesség...

Miért alakulhat ki terhesség alatt hematóma?

Figyelt kérdés

2014. szept. 30. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
mire gondolsz konkretan? Hol?
2014. szept. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sok babvárónál olvastam, hogy hematómájuk nőtt, és ez veszélybe sodorta a terhességüket, mert vetélést okozhat. Állítólag.
2014. szept. 30. 18:22
 3/9 anonim ***** válasza:

Pl beágyazódásnál vérzés lép fel,elpattan egy hajszàlér a méhben,pici helyen levàlik a lepény.Ilyenkor nem kiürül a vér hanem egy kis "zsebecskébe" összegyűlik.

Sajnos tudom milyen a haematóma :/

2014. szept. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van és az előttem szóló tökéletesen leírta a kialakulás okát. Pontosan ezt mondta nekem is a doki.
2014. szept. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és mik voltak a külső tüneteitek, két utolsó hozzászóló? Bármilyen rosszullét volt-e?
2014. szept. 30. 21:42
 6/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Első haematóma barnàs pecsételéssel kezdődött,2 nap múlva pedig gyenge menszesz erőssègű vérzés volt kb 1 hétig,ezután sötétbarna folyás változó mennyiségben.Összesen 31 napig volt,vérzés/barnázás.

Második haematóma úgy kezdődött hogy hajnal 3-kor elöntött a vér,majd egy nagyobb alvadt vér is távozott.Ekkor "csak" 1 hétig véreztem,majd kevesebb mint 1 hét utàn enyhe barnázás és sűrű keményedések.


17 hetes vagyok remélem már nem lesz ilyen élményekben részem!

2014. szept. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hűha, ezek elég kemény tünetek! :O


Remélem, minden rendben lesz veletek!

2014. szept. 30. 22:03
 8/9 anonim ***** válasza:

Én az 5. héten kezdtem el barnázni, de nem olyan vészesen, viszont megijedtem és azonnal a kórházba rohantam, mert a saját dokim pont akkor ment el nyaralni 3,5 hétre. A kórházban nem találták a barnázás okát, de mivel utána 1 héten keresztül folyamatosan barnáztam ágyban fekvés mellett, ezért visszamentem a kórházba, és szintén azt mondták, hogy ne aggódjak, semmit nem látnak, nem adtak semmit és a barnázás másnapra magától el is múlt. Azóta sem jött elő.

Végre a 10. héten el tudtam menni a dokimhoz, aki azonnal megállapította a hematómát, pedig akkora már semmi tünetem nem volt. Jövőhéten leszek a 13. hetem elején, akkor kell visszamennem a dokimhoz, kíváncsi vagyok mit mond majd, ott van-e még, mert jelenleg tünetmentes vagyok ebből a szempontból. Amúgy mindenféle más terhességi tőnetem van.

2014. okt. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, a 13:44-es válaszolmnál elfelejtettem említeni, hogy a 4-es hozzászóló vagyok.
2014. okt. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!