Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bűntudatom van, nagyon rosszat...

Bűntudatom van, nagyon rosszat tettem?

Figyelt kérdés
Tegnap családi össze jövetel volt! És én annyir megkívántam a vodka sprit-ot hogy ittam pár kortyot! Tudom hogy nem lehetne de fél napon keresztül kínlódtam mert úgy imádom! Mármint félreértés ne essék alig tettem bele régen is vodkát most annak a negyedét sem és még egy deci sem volt! Rosszat tettem? Ennyi árthat a babámnak? Még csak 6 hetes vagyok!
2014. okt. 9. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj. Ez még nem árthat a babádnak. De minél idősebb terhes vagy, annál jobban kell vigyázni, hogy mit viszel be. És néha még az alkohol sem tilos.(néha, ritkán a vörösbor)
2014. okt. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi baja sem lesz a babának egyszeri alkoholos italtól, márcsak azért sem, mert keveset ittál.
2014. okt. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat! Remélem tényleg nem lesz baj! :)

A páromnak nyafogtam hogy úgy innák egy picit és ő mondta hogy egy két korty nem a világ vége!

2014. okt. 9. 08:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nem lesz baja. Nekem fogalmam sem volt, hogy terhes vagyok (akkor már 3 éve nem védekeztünk, és fel sem merült bennem, hogy éppen akkor sikerült), és a Becherovkától a borig mindenfélét ittam. Nem sokat egyszerre, szóval nem rúgtam be, csak 1-1 pohárral.

Makk egészséges a kisfiam, már 3 éves.

2014. okt. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Paraszt_Mári ***** válasza:
67%
Milyen érdekes hogy nem olyan régen találkoztam egy olyan kérdéssel hogy ihat-e a kismama pár korty forralt bort és azonnal le lett hurrogva hogy jajj nem bírod ki megy ilyenek itt meg vodkáról beszélünk és semmi baj blabla..
2014. okt. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehet én is kapok majd ilyen választ! De nem tömény vodkáról van szó!
2014. okt. 9. 10:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt a kérdést én is olvastam, de inkább nem kommentáltam... :).
2014. okt. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!