Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, enyhébb felfázásra,...

Kismamák, enyhébb felfázásra, torokkaparásra+nátha mit tudtok ajánlani ami nemárt? 14hetes vagyok

Figyelt kérdés

2014. okt. 9. 17:25
1 2
 11/11 AdriBp86 válasza:

Sziasztok!


Éveken át küzdöttem a felfázással. Volt, hogy véres váladékom is volt már. Többször jártam orvosnál, kórházban...de soha nem lett jobb. Kaptam sorra az antibiotikumokat. Aztán egyszer elmeséltem mindezt egy ismerősömnek, aki mondta, hogy az unokanővérénél u.ez volt. Azt mondta vegyek a gyógyszertárban rózsamézet (GLYCERINUM BORAXATUM - naturland), egy kis barna üvegben van, átlátszó olajos állagú. Őszintén nem hittem benne, de TÉNYLEG JÓÓÓÓÓ!!! Nem vicc, nem hittem egy pár száz forintos termék segíthet azon, amire azt hittem nincs semmi "gyógymód". Recept nélkül adják, akár EÜ kártyára is! Együttlét, fürdés után egy kis vattakorongra teszem rá és átkenem magam lent mindkét nyílásnál (fertőtlenítő hatása van). Ma már csak ritkábban használom (mikor eszembe jut, van mikor csak úgy együttlét nélkül is átkenem magam), az elején minden egyes alkalomkor.

Nagyon sok mindent kipróbáltam (cickafarkfűt, tőzegáfonyát, stb), de semmi hatása nem volt. Antibiotikumokon éltem. Én sem hittem el, hogy segíthet, de gondoltam mit veszíthetek...és láss csodát sikerült! Csajok tudom milyen érzés és ezért gondoltam arra, hogy leírom ezt nektek...és megpróbálom a legtöbb fórumon is, hátha ezzel mindenkinek megkönnyítem a dolgát!


Sok "sikert" mindenkinek!

2014. nov. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!