Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudom milyet vegyek!...

Nem tudom milyet vegyek! Tapasztalt kismamák! Kókuszmatrac vagy szivacsmatrac?

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 11:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
ha megengedheted magadnak (mert jóval drágább) akkor mindenképpen kókuszmatracot vegyél, sokkal egészségesebb azon aludni, mint a szivacson. Én nem is tudok szivacsbetétes ágyon aludni... sajnos akkor nem volt pénzem hogy azt vegyek, szivacsot meg kaptunk, de most veszünk rendes ágyat a kisfiunknak és ragaszkodni fogok a legjobb matrachoz. ezen nem (lenne) szabad spórolni. :)
2010. jan. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Én sima szivacsot vettem 3,000,- ftért , tökéletes, semmi baja a kicsimnek. Légzésfigyelő úgyis van, tehát mindegy...

Amúgy hivatalosan a kókuszmatracot fél évesen cserélni kell, azért meg nem adok ki tizenezer ftot...

De persze le leszek hurrogva...

2010. jan. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kókuszmatrac, mindenképp! Mi nem cseréltük le a nagylányom is használta és most a pici is.
2010. jan. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Szivacsmatrac! A kókuszmatracom picit elázott és szinte elrohadt, ki kellett dobnom. A szivacsmatrac tisztítható!
2010. jan. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kokuszmatrac.

Nekunk mindketto van, de tapasztalatbol mondom, hogy sokkal jobb a kokuszmatrac, a baba is kenyelmesebben es jobban alszik rajta.Ez csak egy jo tanacs.

2010. jan. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szivacsmatrac! Amikor én voltam gyerek, tökéletesen megfelelt a szivacsmatrac és nem lett senki gerincbeteg. Nekem 3 gyerekem van és mindhárom szivacsmatracon aludt. Teljesen feleslegesnek tartom a kókuszmatracot és igaza van annak, aki azt írta, hogy tisztíthatatlan! Mi a baj a szivacsmatraccal?
2010. jan. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
szivacs
2010. jan. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

En most fogom megszulni a masodik babamat es mar az elso fiamnak is szivacsmatracot vettem. Valamiert engem nem nyugozott le a kokuszmatrac. Nem kritizalom, biztosan jo, hiszen sokan szeretik, en ki sem probaltam, igy nincs rola velemenyem.

En csak annyit tudok, hogy a szivacs is tokeletesen bevalt, soha semmi gondunk nem volt vele, nem fekudte ki a babam, alatta legzesfigyelo volt.

Most a masodik baba is szivacsot kap.

2010. jan. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%

Kókusz!!!

Jobban szellőzik,a büfi nem büdösödik be rajta,mert gyors kiszárad...

Ha a baba hason alszik és véletlenül úgy fekszik,h a nózija belenyomódik a matracba,akkor is kap levegőt,mert a kókuszrostok nem zárják el a levegő áramlását,mint a szivacsnál... :o)

2010. jan. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tökéletes a szivacsmatrac.
2010. jan. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!