Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kókuszmatrac vagy szivacsmatrac?

Kókuszmatrac vagy szivacsmatrac?

Figyelt kérdés
Annyi mindent olvastam pro és kontra,hogy nem tudok dönteni.Eddig kókuszmatrac párti voltam,de már nem tudom.Jobb annyival,mint amennyivel drágább?
2009. aug. 20. 14:06
 1/5 anonim válasza:
Jobb a kókusz, szellőzik és kényelmesebb. Az ember élete nagyobb részét alvással tölti, ne sajnáld erre a pénzt, megéri.
2009. aug. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk van mindkettő, én a kókuszt jobban szeretem, keményebb, nem süpped bele a baba hason fekve sem....
2009. aug. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kókuszmatrac,mi is azt vettünk.Antiallergén,jobban szellözik,és keményebb,jobb a baba gerincének.
2009. aug. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi nem legolcsóbb de szivacsmatracot vettünk (több rétegű), közben kaptunk egy kókuszmatracot is, nem látok különbséget, pláne nem akkorát, amekkora most a felhajtás és az árkülönbség köztük... Felnőttként nagyon profi szivacsmatracon alszunk, szuperkényelmes, akkor nem hiszem, hogy a babának ez ANNYIRA rossz lenne... Lehet, én vagyok szkeptikus.
2009. aug. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2009. aug. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!