Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Néztetek kismamaként abortuszr...

Néztetek kismamaként abortuszról szóló képeket, videókat, vagy csak én vagyok ennyire dilis? A döbbenet vitt rá hogy belenézzek ilyesmikbe.

Figyelt kérdés

Minden esetre megrázó, és felfoghatatlan élmény, nehéz feldolgozni hogy ha egészséges egy baba, miért jut erre a sorsra? Persze, tudom hogy a körülmények,stb. már elég ok manapság. Ha minden nő megnézne ilyen felvételeket még tinédzserként, és olyan rosszul érezné magát utána mint én, állítom kevesebb lenne az abortusz.

37 hetes kismama.


2010. jan. 23. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én nem néztem ilyesmit, direkt. Tudtam hogy nem szabad mert totál kibuktam volna ilyesmitől ez pedig a pocimban lévő lányomnak is rossz lett volna. Én hülye szülés előtt inkább néztem szülős videókat, aminek az lett a vége hogy szabályosan rettegtem a szüléstől és nem akartam szülni :))
2010. jan. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne nézz ilyeneket most!

Olvass vidám történeteket, nézz limonádé filmeket, az a hasznos most.

Nekem a terheskönyvek sem váltak be, mert némelyik komolyan megijesztett, ráadásul néha teljesen ellentétes dolgokat állítottak.

Pihenj sokat, nevess sokat.

2010. jan. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szia!


Olyanokat is néztem,meg császáros szüléstörténeteket,mert nekem az lesz,hát igazad van, az sem tesz jót! :)

2010. jan. 23. 13:54
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen , a filmnézés kikapcsol, bár mindet csak félig látom, elalszok rajtuk. :) A 2 évesem mellett csak este jut/na / ilyesmire időm.
2010. jan. 23. 13:58
 5/10 anonim ***** válasza:
11%
Abortusz videó?Nincs jobb dolgod?
2010. jan. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

De, van egyéb dolgom is, ez 2 alkalommal fordult elő hogy elindítottam a videót, vagy a képeket, de le is állítottam.

Hülyeség volt, csak sajnos attól még azok megtörténnek.

2010. jan. 23. 14:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért nézted meg? Egyébként én is belenéztem. És érdekes, a lányomat várva ez eszembe sem jutott, most meg hogy jön a kistesó (pedig még csak 7 hetes leszek), már nagyon parázok mindentől. Ez normális?!
2010. jan. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Szerintem normális, valahogy én is nehezebben hittem el a mostani terhességemnél hogy minden ok,hogy ilyen szerencsém legyen még egyszer! Hálát is adok a sorsnak minden nap.Szóval ne izgulj, minden rendben lesz veletek is, könnyű terhességet!

2010. jan. 23. 17:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Ilyesmit nem néztem, viszont az angyalokszülei oldalt olvasgattam terhességem vége felé és most a napokban újra. 8 hónapos már a fiam. Lassan viszont abbahagyom, mert azóta nézegetem a gyereket, nincs- valami baja?! :(
2010. jan. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én bizony megnéztem! Eddig szerencsére nem kellett ilyesmivel foglalkoznom, és most, hogy kismama vagyok és kismamás oldalakat nézegetek, kéretlenül is bejönnek ilyen oldalak, cikkek, videók. Persze kíváncsi vagyok, egyszer megnézem és kész. Volt, hogy sírtam is, és közben hálát adtam az égnek, hogy az én gyermekem "kívánt" gyerek! Azóta meg is változott a véleményem az abortuszról. Nyilván nem kell ezzel sokkolnia magát állandóan az embernek, de szerintem oktatási céllal érdemes lenne a középiskolákban, felsőoktatási intézményekben levetíteni... de ez már csak az én véleményem.
2010. jan. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!