Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok lehet baja a...

Nagy Liliána Barbara kérdése:

Mit gondoltok lehet baja a picinek nagyon félek!?

Figyelt kérdés
18 hetes terhes vagyok szombaton összeszedtem egy kis virusos betegséget ami nagyobb lett mint gondoltam .Irtak fel Algopyrint mert lázam is volt de nem tudtam megnyugodni ezért a párommal vasárnap bementünk a korhazba ott azt mondták hogy a kicsivel minden rendben a méhszájam is szépen zárt. Hétfőn viszont a genetikai ultrahangon kiderült hogy a lepénynél felritkulások vannak és a jobb és bal kamrában pedig valamilyen sok kicsi pontozottság és emelett beteg is vagyok ma voltam terhelésesen várjuk az eredményt de a nögyogyàszom akihez járok felirt Dalacin 300-at mert azt szedheti kismama legalábbis ezt mondta de ugye az antibiotikum.Szerintetek a gyogyszerektöl és amit találtak az uh-n nagy baj van.Elsö baba ès nagyon félek azota az ágyat nyomom de nagyon félek.Bocsánat hogy hosszura sikeredett a vàlaszokat elöre is köszönöm.
2014. okt. 14. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
A kettőnek nincs köze egymáshoz. Én rengeteg gyógyszert szedtem a terhesség alatt, mégsem volt baja a gyereknek. Ha a genetikai ultrahangon találtak bármit is, akkor az nem azért van, mert te beteg vagy és antibiotikumot szedsz. Nem tudom, hogy mit találtak a babánál, de kívánom, hogy ne legyen gond! A gyógyszert pedig szedd be bátran és jobbulást!
2014. okt. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát még mi sem tudjuk mi baj lehet.Sokan azt mondták hogy az én betegségemből kapott a baba is.Majd meglátjuk hát én is bizom benne hogy nem komoly.Köszönöm a válaszod.
2014. okt. 14. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!