Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor front van nektek is...

Mikor front van nektek is sokat alszik a magzat a pocakban.28 hét?

Figyelt kérdés

2014. okt. 15. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat,nekem tegnap ejfel ota egy perc nyugi sincs a hasamban. Es reggelre ide is ert a nagy eso. 26 hkm
2014. okt. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahogy eddig megfigyeltem igen, mert ma még alig mocorgott a drága, tegnap sokkal aktívabb volt, és ma ért ide az eső úgyhogy gondolom ez miatt lustább picit!

30 hetes kismama.

2014. okt. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Margit84 ***** válasza:
Nálam majd ki ugrik a pocakból annyit ficánkol mozog. Most éppen kicsit pihen, de szerintem hamarosan újra kezdni majd. Tegnap is így volt egész nap. Mostanában már éjjel is érzem mindig, hogy valamit "motoszkál" mikor felébredek.
2014. okt. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ma az Én rosszcsontkám is csak "motoszkál". Nincs az a nagy tánc, ami menni szokott. Mondjuk Engem is lefárasztott ez a hirtelen felfrissült idő :) Szintén 28 hét.
2014. okt. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!