Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nődoki megkérdezi, hogy mi...

A nődoki megkérdezi, hogy mi a foglalkozásod és az alapján kezel tovább?

Figyelt kérdés
2014. okt. 15. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mindegy, hogy egy irodában dolgozol 9-5-ig vagy pedig egy festékgyárban három műszakban.
2014. okt. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%

Mi köze a foglalkozásodnak a kezelés módjához?

Ha valami bajod van, aszerint kezelnek, akár utcasöprö vagy, akár fömérnök.

2014. okt. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Terhességgel kapcsolatban kérdezed? Ha igen, akkor igen, fontos, hogy mennyire megterhelő vagy veszélyes a babára nézve a munkád.
2014. okt. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pont a festékgyáros példára gondoltam, tehát ilyenért szólni kell, vagy rákérdez magától?
2014. okt. 15. 17:43
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szólj neki mindenképpen és megbeszélitek a továbbiakat.

Első voltam.

2014. okt. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Megszokták kérdezni mit dolgozol, legalábbis nekem a magándoki is megkérdezte neg a körzeti nődoki is. Épp azért kérdezik hogy nehogy veszélyes legyen a munka a terhességre. Ha mégse kérdezi akkor kérdezz rá te hogy a munkád veszélyezteti e a babát.
2014. okt. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
arra kivancsi h nehéz fizikai munkát vegzel e, esetleg vegyi laborban dolgozol mergezo anyagok kozott stb. ha ilyen munkat vegzel illik szolni. de meg is szoktak.kerdezni pl fodrasz sem vegezhet hajfestest ugy tudom...
2014. okt. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elvileg meg kellene kérdeznie a foglalkozásod, mert ha kemény fizikai munkát végzel vagy három műszakban dolgozol vagy olyan dolgokkal, amik kémiai hatása nem előnyös a babára, akkor nagy valószínűséggel ki kell hogy írjon táppénzre már az elejétől (illetve éjszakai műszakban terhes nő nem dolgozhat, ha jól tudom,ezt törvény írja elő...de nem biztos).

Ha nem kérdez rá a foglalkozásodra, természetesen neked kell megemlíteni, mivel gondolom azért tetted fel a kérdést, mert nem nyugis helyen dolgozol.

További szép babavárást! :)

2014. okt. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs is semmi bajod, akkor is bizonyos foglalkozások esetén (pl. bizonyos vegyi anyagok) ki kell írnia már a terhesség elejétől. Ha véletlen nem kérdezi meg, akkor is mindenképp hozd fel a témát, ha ilyen helyen dolgozol. Teljesen normális, ha azt mondod,h Doktor Úr, xy anyagokkal dolgozok, ez káros lehet a magzatra?
2014. okt. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!