Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Folyadék a hasüregben, lehet...

Folyadék a hasüregben, lehet még "normális" terhesség?

Figyelt kérdés
Van egy gyermekem. Probléma mentes terhesség volt. Most vagyok 4+6napon. 22.dpo.VVérzés nem volt, de folyamatosan "érzem" a bal petefészkem. Ott valahol van ez a folyadék. Valakinek volt ilyen? Mire számíthatok? Ultrahangra holnap megyek.
2014. okt. 16. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha holnap lesz uh honnan tudod hogy folyadék van ott?
2014. okt. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kedden voltam dokinál. Azt tudtam h babát nem fog látni, utrogestan receptért mentem. Sose hallottam még ilyen folyadékról. Azt mondta h nagyon esélyes a méhen kívüli terhesség :-(
2014. okt. 16. 13:28
 3/10 anonim ***** válasza:

szabad folyadek a hasuregben a mehenkivulinel szokott lenni

Haa faj a hasad vagy gyakori szekelesi ingered van azonnal menj orvoshoz

2014. okt. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem a méhedben látta a folyadékot? Nekem volt ilyen, és szintén felírtak Utrogestant a terhesség gyanúja miatt. (mondjuk én nem menstruáltam, mert még szoptattam az akkor 13 hónapos lányomat). Amikor ismét visszamentem egy hét múlva a dokihoz, kiderült hogy nincsen baba.
2014. okt. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kérdeztem tőle, hogy normális-e hogy tompa nyomást ill.szurkálást érzek a petefészkemnél. Kérdezte melyik? Mondtam bal, erre ő, hogy az baj, mert ott látja a folyadékot. Pozitív terhességi tesztem van. Szerintem biztos van baba. Kérdés hogy hol :-( nincs székelési ingerem, fájdalmam sincs. Inkább mindjárt megjön érzés, vagy enyhe szurkálás.
2014. okt. 16. 14:44
 6/10 anonim ***** válasza:

Corpus luteum, sargatest a tippem. Es az nem szabad folyadek. Altalaban ugy nez ki,mint a petefeszek cysta.merete valtozo. Van akinek van,es akinek nincs.

Progeszteron potlo gyogyszereknel fel szokott szivodni.

2014. okt. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

konrétan a petefészkedben látta, vagy körülötte? nem mindegy.

mert ha körülötte akkor sanszos a méhenkívüli,de akkor Douglas-üregben is szokott lenni.

2014. okt. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kèrlek írdmeg mi a helyzet uh utàn...
2014. okt. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Douglas üregben van a folyadék. Azt mondta elég sok. A baba /pötty :-) / meg a méhben van :-) a mérete megfelelő, vagyis 5 hetes. Viszont volt ott még 1 pötty, csak kisebb. De arra csak annyit mondott, hogy biztos készülődött még valami?! Azt nem mondta hogy ikrek, én meg rá se mertem kérdezni. A folyadékról nem nagyon akart beszélni. Kérdeztem, hogy felszívódik majd? Azt mondta reméli, és hogy jelen állás szerint rendben van minden, 10 nap múlva újra UH.
2014. okt. 17. 15:24
 10/10 A kérdező kommentje:
Hátha valakit még érdekel :-D a hasűri folyadék a 6. hétre felszívódott. Szerencsére nem méhen kívüli a terhesség. Egy baba van, normális méret, szívműködés. A másik petezsák is folyamatosan nő, de nincs benne baba. Örülünk az egynek is, de még mennyire! :-D
2014. nov. 18. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!