Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik mar tudjak h milyen nemu...

Akik mar tudjak h milyen nemu babajuk fog szuletni, de meg csak 12-20 het kozott vannak, megneznetek nekem? Egy kis erdekesseg.

Figyelt kérdés

Hallottam vkitol h ha a jobb bokacsont alatt megjelenik egy pukli, akkor lany baba lesz, viszont ha a bal bokacsont alatt, akkor fiu. Nekem az elso terhessegemnel a jobb-on kezdett el latszodni, de mar a 7-8. het kornyeken, es valoban lany lett. :) Most megint babat varok, es megint a jobb bokacsontom alatt kezdett megjelenni a pukli. Kivancsi vagyok, h akik mar tudjak a babajuk nemet, megneznetek nekem a labatokat? A ferjemmel most fiut szeretnenk (persze ez nem kivansagmusor), es erdekelne h a bal boka alatt is kipuklosodik egyaltalan? Azert irtam h 12-20. het kornyekiek, mert arra mar legtobben tudjak a baba nemet. Kesobb meg az esetleges vizesedes miatt nem ugy latszodna mar.


8 h km


Csatolok kepet, h pontosan mire is gondolok:


[link]


[link]


2014. okt. 22. 10:51
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Gratulalok a kislanyhoz! :) Akkor megsem 100%-os a teszt. Mar alig varom h megtudjam ki lakik a pocakomban. :) Bar nekem olyan megerzesem van h jot sug a bokam...
2014. nov. 18. 13:24
 32/34 Pöttömöcske ***** válasza:
100% már, hogy kisfiam lesz, és még ott a dudor a jobb bokámon! :)
2014. nov. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Koszi h irtal! :) Jajj remelem en is h akkor a boka joslas nalam is teved. :) Ma vtunk a 12 hetes uh-on es olyan kepet kaptam, amit Te is csatoltal. H futyinek nez ki, de az punci. Bizakodom egy kicsit. Kaptal kepet is amin egyertelmuen latszik a futyi mar? Nem csatolnad be ide? :) Es az a futyis/puncis kep, olyat is kaptal, es abbol lett vegul futyi?
2014. nov. 24. 14:18
 34/34 Pöttömöcske ***** válasza:
Sajnos a legutóbbi kép elmosódott, de teljesen kivehető volt az uh-n a fütyi! Így csak az előző képem van, amin nem volt még 100%, a 4D-s kép, az nem az enyém, azt a neten találtam! Ha lesz képem totálba, akkor felteszem! :)
2014. nov. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!