Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik mar tudjak h milyen nemu...

Akik mar tudjak h milyen nemu babajuk fog szuletni, de meg csak 12-20 het kozott vannak, megneznetek nekem? Egy kis erdekesseg.

Figyelt kérdés

Hallottam vkitol h ha a jobb bokacsont alatt megjelenik egy pukli, akkor lany baba lesz, viszont ha a bal bokacsont alatt, akkor fiu. Nekem az elso terhessegemnel a jobb-on kezdett el latszodni, de mar a 7-8. het kornyeken, es valoban lany lett. :) Most megint babat varok, es megint a jobb bokacsontom alatt kezdett megjelenni a pukli. Kivancsi vagyok, h akik mar tudjak a babajuk nemet, megneznetek nekem a labatokat? A ferjemmel most fiut szeretnenk (persze ez nem kivansagmusor), es erdekelne h a bal boka alatt is kipuklosodik egyaltalan? Azert irtam h 12-20. het kornyekiek, mert arra mar legtobben tudjak a baba nemet. Kesobb meg az esetleges vizesedes miatt nem ugy latszodna mar.


8 h km


Csatolok kepet, h pontosan mire is gondolok:


[link]


[link]


2014. okt. 22. 10:51
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Utolso! Az uh kep alapjan tenyleg fiu. Hany hetes vagy? Mert ugye minel idosebb a terhesseg, mar mashol helyezkedik el a pukli. Nem tudnad lefenykepezni a bokadat ugy ahogy en is tettem? Nagyon erdekelne, h Neked milyen. Mert akkor lehet van remeny arra, h en is fiut varok jobb boka jelzese ellenere is. :)
2014. okt. 23. 12:51
 22/34 Pöttömöcske ***** válasza:
Ma vagyok 17 hetes kereken, férjem hazajön, akkor kiveszem az adatkábelt az autóból és teszek fel képet! :)
2014. okt. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 Pöttömöcske ***** válasza:
Csináltam egy régi telóval képet, nem tudom mennyire kivehető, nem igen jó a minősége! Nem vizesedek, de duci vagyok! A jobb lábamon én jobban látom kicsit sötétebb is és kicsit érzékeny, bár elég sok ér fut ott! [link]
2014. okt. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Igen, en is latok ott vmit, de nem 100%. A fene se tudja... :) Remelem megcafolod. :) Bar az en labamon egyertelmubbnek tunik... :(


Esetleg aki latja a bal bokajanal a puklit es doki is megerositette h fiu, nem tenne fel kepet? Meg nem lattam fius bokat. :)

2014. okt. 23. 13:52
 25/34 Pöttömöcske ***** válasza:
Nálunk a nagymamák lányra számítottak, de nekem is az volt az érzésem, azt hittem ez anyai ösztön, mint mikor még a teszt nem mutatott semmit, pedig tudtam, hogy terhes vagyok (hogy miből, azt nem tudom, egy megérzés volt), majd álmodtam, hogy most kell tesztelni és pozitív lesz... úgy is lett! :) Majd jött a következő álom, hogy a 12 hetes uh-án rámosolyog a babánk, hihetetlen, de fel is vettük a vizsgálatot kamerára és mindenki láthatta, hogy mosolyog és később az ujjacskáját is szopta! Majd jött a következő álom, hogy megmutatja magát és kislány! Ehhez képest most nem 100%-ra mondták, de mintha fiú lenne! :D Nekem mindegy mi lesz, csak egészséges legyen! :) Bár találtam ezt a képet ez elbizonytalanított! Most várom a 20. hetes uh-t! :) [link]
2014. okt. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

Most mar egyre kivancsibb vagyok, h milyen nemu lesz a babatok. :) Tenyleg nagyon csaloka ez a kep, azt mondanam rola h fiu. A lenyeg persze, h egeszseges legyen, de a megerzeseid, almaid lehet nem csapnak be. :)

Azert majd ird meg legyszi, h legkozelebb mint mond az orvos. :)

2014. okt. 24. 09:12
 27/34 anonim ***** válasza:
11-es válaszoló vagyok, nos, a bokámról időközben eltűnt mindenféle pukli, viszont úgy néz ki tényleg lányom lesz :)
2014. nov. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

Gratulalok a kislanyodhoz! :) Akkor azert az arany azt mutatja h ez a fajta "josteszt" bejon. :)

En most a 12 hetes uh-ra varakozok, jovo heten hatha tud mondani vmit a doki. :)

2014. nov. 17. 10:26
 29/34 anonim ***** válasza:
Figyelgettem a bokám,talán a balon láttam párszor puklit de már nem látszik.Úgy néz ki lànyunk lesz
2014. nov. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Lemaradt 6-os voltam
2014. nov. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!