Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik mar tudjak h milyen nemu...

Akik mar tudjak h milyen nemu babajuk fog szuletni, de meg csak 12-20 het kozott vannak, megneznetek nekem? Egy kis erdekesseg.

Figyelt kérdés

Hallottam vkitol h ha a jobb bokacsont alatt megjelenik egy pukli, akkor lany baba lesz, viszont ha a bal bokacsont alatt, akkor fiu. Nekem az elso terhessegemnel a jobb-on kezdett el latszodni, de mar a 7-8. het kornyeken, es valoban lany lett. :) Most megint babat varok, es megint a jobb bokacsontom alatt kezdett megjelenni a pukli. Kivancsi vagyok, h akik mar tudjak a babajuk nemet, megneznetek nekem a labatokat? A ferjemmel most fiut szeretnenk (persze ez nem kivansagmusor), es erdekelne h a bal boka alatt is kipuklosodik egyaltalan? Azert irtam h 12-20. het kornyekiek, mert arra mar legtobben tudjak a baba nemet. Kesobb meg az esetleges vizesedes miatt nem ugy latszodna mar.


8 h km


Csatolok kepet, h pontosan mire is gondolok:


[link]


[link]


2014. okt. 22. 10:51
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
én 16 hetes vagyok, nem tudjuk még a nemét. még nem hallottam erről a "jósmódszerről", de most megnéztem a bokám és a jobbomon van egy kis puklim! majd ha kiderült hogy mi a helyzet a lába között megírom hogy tényleg lány-e. :)
2014. okt. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim válasza:
Szia! Erről még én sem hallottam, de kíváncsiságból megnéztem. Jobb boka, és kislány. :)
2014. okt. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim válasza:

Szerintem nincs puklim :(


12 hetes


[link]

2014. okt. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Én voltam az előző, csak rosszból küldtem :)
2014. okt. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

Kedves 11-es! Varom majd a valaszodat, h mit mondott a doki! :)


Ugy nez ki h tobb a lanyos boka, mint a fiu, pedig nagyon kivancsi lennek, h mennyire jon be a fius jelzes. Lehet, h akiknek nincs pukli, ott fiu lesz. ;)


Utolso, megneztem a kepedet es en mintha a jobb labadon latnek vmit. Nem 100%! Ha ott megsimogatod, nem erzed h kemenyebb?

2014. okt. 22. 20:39
 16/34 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem irni, h minel idosebb a terhesseg, annal feljebb megy a pukli. Az en kepemnel meg ott lent latni, de ahogy kozeledunk a szuleshez, ez feljebb megy (mar a bokacsonthoz) es jobban latszodik.
2014. okt. 22. 20:43
 17/34 anonim ***** válasza:

Hú erről még én sem hallottam. De bal oldalt van puklim, és tényleg kisfiút várok! :)

És aki ikrekkel terhes és két különböző nemű babát vár? Annak mind a két oldalt van vajon pukli? :)

2014. okt. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Nem érzem keményebbnek :( Nagyon szeretnénk kislányt. Na most már figyelem a bokám :D
2014. okt. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

Akkor a kisfius boka is jelez ezek szerint. :) Akkor tuti, h a kisteso is lany lesz... Nem baj, szeretni fogjuk ugyanugy. :)

Az ikreket nem tudom hogyan jelzi. :)


Azert kivancsi leszek utolso, h milyen nemu lesz a babatok. :)

2014. okt. 23. 08:09
 20/34 Pöttömöcske ***** válasza:

Sziasztok! Nekem, mintha jobb oldalt lenne egy pici pukli, de nem 100%-ra, de fiút mondott az orvos! Itt a kép a "micsodájáról" ! [link]

[link]

2014. okt. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!