Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hozta meg valakinek már a...

Hozta meg valakinek már a babáját Ez a hidegfront? Ki érzi úgy, h most fog jönni a baba?

Figyelt kérdés
2014. okt. 22. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem remélem nem fogja, mert még egy hónapom van, de tegnap voltam állatorvosnál, ő is azt mondja, hogy a hidegfrontok beindítják a szülést (3 embergyereke is van) :-)
2014. okt. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:-D Én remèlem meghozza a front a babát. 38 hetes vagyok, tehàt idõben jó lenne.
2014. okt. 22. 17:32
 3/8 anonim ***** válasza:
én már az előző frontnál is reménykedtem. aztán megint itt egy ujabb front és hiába mondják, hogy ilyenkor kibújnak a babák, az én lányom még nagyon is jól érzi magát odabent. pedig mindjárt töltöm a 40. hetet és nem szeretném túlvinni, nem szeretnék mesterséges inditást.
2014. okt. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

itt sincs semmi fronthatás...sajnos...pedig reménykedtem :)

39 hkm

2014. okt. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Remélem nem. 34+5napos vagyok. Ma érzékenyebb a hasam. Próbálok pihenni, meg a szokásos magnézium.
2014. okt. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon vártam és bíztam ebben a frontban, tegnapra voltam kiírva, de semmi jele szülésnek.Pedig nagyon jó lenne, ha megindulna a napokban, mert és sem szeretném, ha indítanák.
2014. okt. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én kõkemènyen jóslózok. Sajna csak jósló.... Drukkolok mindenkinek aki màr a szülèst vàrja.
2014. okt. 23. 12:51
 8/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Jóslózok én is és ma reggel elbúcsúztam a nyákdugómtól is, de ennyi, tudom, hogy ez még semmit nem jelent. Kicsit fájdogál a hátam.

Mikor is lesz a következő front??? :)

Bezzeg az egyik ismerősöm ma reggel megszült. Az ő babáját kicsalogatta ez az idő. Igaz, ő időben is volt már, mert tegnapra volt kiírva.

2014. okt. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!