Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Titeket nem irrital nehany...

Titeket nem irrital nehany terhes no viselkedese az oldalon?

Figyelt kérdés
Komolyan.... mar a szojaras is : pocaklakocskam baboca gyerkoc kismamika stb de amitol a legjobban felhuzom magam az a HKM megjegyzes olyan kerdeseknel mint pl mit egyek ma vacsorara? Tetszik ez a kabat? Es kepesek beirni velemeny plusz pl 16hkm... masok azt mondtak ha terhes leszek en is igy fogok viselkedni. Hat nem. Jelenleg az vagyok es szepen megkertem mindenkit hogy ne hasznaljak a fent leirt szavakat. Elhiszem hogy boldogok de szerintem idegesito. Masik. Facebpokon a kepek posztolgatasa most a statisztikai adatok moatt megszamoltam egy ismerosom babas kepeit 2 honapja szuletett a kislanya 231 db kep van.... minimum naponta 2 ot tesz ki nem egybe. Oszinten kit erdekel ilyen mennyisegben es cukimuko cimekkel ellatva? Minden percrol beszamolot mellekelve
2014. okt. 28. 08:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
73%

Kérdésedre válaszolva: Nem zavar, pedig én sem beszélek így.

Egyébként pedig semmi közöd hozzá, hogy ki hány képet tesz fel a gyerekéről. Nem tetszik, nem nézed meg, ennyi.

2014. okt. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
59%
Nekik az a flúgjuk, hogy használják, neked az, hogy nem akarod használni. Szerintem az egyik 19, a másik egy híján 20. Normális embert nem zavar egy hozzászólás végén a hkm, mert helyén kezeli mások stílusát. Te nem csak hogy puffogsz rajta, de még kérdést is kiírsz róla. Lelki gondjaid vannak és remélhetőleg most lesz egy kis időd dolgozni is rajta. Akinek meg nem vagy kíváncsi a képeire, tiltsd le. Tényleg, egy kattintás és annyi. Nem is értem, mi a problémád valójában, neked kell tudnod.
2014. okt. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
61%

Nem, nem idegesít. Ennél engem sokkal komolyabb dolgok szoktak idegesíteni. Az sem érdekel, ki mennyi képet tesz fel a gyerekéről. Kár, hogy te ezen képes vagy idegeskedni, ahelyett, hogy élveznéd a "pocaklakód". Egyébként nem is értem, hogy az általad felsorolt szavakban mi olyan idegesítő..

Te milyen szavakat használsz? "Terhes vagyok, magzat, gyerek", vagy miket?


Ne aggódj, biztosan jön majd olyan válaszoló is, aki veled együtt fog fröcskölödni a fajtámra. :) Drukkolok!!

2014. okt. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem a kerdeshez tartozik en sem szeretem a hkm-et. A gügyögésbe meg bele kell jönni, tudod, csak gyakorolnak..:-) nekem is 2 hos a kisfiam, mondjuk a becezgeteseben verhetetlen vagyok, de masok elott igyekszer emberien beszelni rola:-). Kepet csak annak kuldok aki ker. Ami engem meg nagyon tud idegesiteni amikor nagy gyerekek korat honapban irjak (pl 28hos babam..) meg amikor valaki tenyleg leirja/kimondja h 'csak egyszer kakilTUNK ma' v '2honaposak vagyUNK'..
2014. okt. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
66%

második hozzászóló kicsit túlzásba esettXD

Engem is zavar egyébkènt normál keretek között elmegy de vannak ilyenek. Szerintem szerencsére ez nem azátlag de nem normális viselkedés. A likevadász facebook posztok meg nem kicsit idegesítőek

2014. okt. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
62%
Személy szerint én sohasem szerettem megosztanu olyan képeket magamról vagy a csaladomrol amelyiket úgy éreztem hogy magánügy. Pl terhes pocakos kép vagy szülinapi kép vagy akár hogy milyen ajándékot kaptam a férjétől vagy éppen mit eszek. Ez olyan privát szféra amiről azt gondolom senkinek semmi köze. Na de az hogy ki minek nevezi a babáját az is mindenkinek a maga baja nem tudom ez miért zavar téged? :) igazából amíg meg nem láttam az én kicsikémet 3d-ben amire a 30 héten került sor én is olyan semleges voltam. Terhes vagyok s akkor? De azóta valami megmagyarázhatatlan érzésem van. Ő az én kicsi csillagom és senki és semmi bem olyan fontos mint ő jelen pillanatban. Imádom a családom és a férjem a másik felem élni sem tudnék nélküle de amit a kicsi fiam iránt érzek mindent felülmúl. Szerintem te is igy leszel majd. :) és ő lesz majd a legnagyobb büszkeséged.:)
2014. okt. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
65%

Igazából ez a kérdés rosszul esett. . Engem sem zavarnak a becezgetesek, bár én se használom terhesen.. A hkm-t szoktam, ha külön a kérdés "megkoveteli" , hogy tudja a kérdező a terhessegem korát :)

nem inkább az zavar téged, hogy más kismamák ennyire boldogan várják a babajukat?

231 kép. . Nem sok, csak azt furcsallom mikor van ideje feltolteni :D

nincs ezzel baj.. büszke a kisbabajara amit kinnal megszult, és 9honapon át várta!

A férjemnek is eszébe fog jutni meg az nap mikor megszuletik a kislányunk, hogy tegyen fel képet ismiknek, csaladtagoknak.

2014. okt. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
75%

Nekem sem stílusom ez szóhasználat, valahogy racionálisabb típus vagyok, és csak néha teszek fel képet a facebook-ra a gyerekemről, de nem zavar. Csinálja mindenki úgy ahogy jónak látja.

A naponta 25 képet feltöltő anyukák képeit pedig továbbgörgetem, vagy néha megnézem. Sokat fényképezem én is a kisfiamat magunknak, meg a nagyszülőknek ez érdekes, de nem tölteném fel az összes képet a nagy nyilvánosság elé... de ha Neki ez a jó... tőlem...

2014. okt. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
48%
Engem a gügyögés idegesít. Nem a gyerekkel, hanem egy kiírt kérdésben. Például egy nemrég kiírt kérdésben, hogy kopogtat-e a pocaklakó. Felnőtteknek ír, miért nem azt írja, hogy szerintetek terhes vagy-e vagy nem? Meg a tápi, szopi, gyümi és társai. ja és a kakiltunk, pisiltünk, ennyi fogunk van...stb...
2014. okt. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
63%
Miért vált ki az emberekből magyarázkodást egy ilyen kérdés? :DDDD Most komolyan! Ez a "juuuj, az akkor ciki, én nem csinálom ám, de tényleg nem"... Tudod? De! :) Én hívtam pocaklakónak a babám, hkm-et írok a hozzászólások végére, ha várandós vagyok és van kint kép a gyerekemről, korlátozva, hogy ki láthatja. Akinek nem tetszik, nem nézi :))) Ha téged meg idegesít, így jártál :)))
2014. okt. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!