Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Titeket nem irrital nehany...

Titeket nem irrital nehany terhes no viselkedese az oldalon?

Figyelt kérdés
Komolyan.... mar a szojaras is : pocaklakocskam baboca gyerkoc kismamika stb de amitol a legjobban felhuzom magam az a HKM megjegyzes olyan kerdeseknel mint pl mit egyek ma vacsorara? Tetszik ez a kabat? Es kepesek beirni velemeny plusz pl 16hkm... masok azt mondtak ha terhes leszek en is igy fogok viselkedni. Hat nem. Jelenleg az vagyok es szepen megkertem mindenkit hogy ne hasznaljak a fent leirt szavakat. Elhiszem hogy boldogok de szerintem idegesito. Masik. Facebpokon a kepek posztolgatasa most a statisztikai adatok moatt megszamoltam egy ismerosom babas kepeit 2 honapja szuletett a kislanya 231 db kep van.... minimum naponta 2 ot tesz ki nem egybe. Oszinten kit erdekel ilyen mennyisegben es cukimuko cimekkel ellatva? Minden percrol beszamolot mellekelve
2014. okt. 28. 08:42
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
14-18-20as válaszoló vagyok, teljesen egyetértek a 19es válaszolóval. mikor feltesznek olyan kérdést hogy milyen cumiból adjam a 2hónapos fiamnak a tápszert, erre jön a "válsz" hogy "tápszeres? szoptasd az a legjobb, többet többet, stb" meg milyen tápszert eszik a babád? "válasz" semmilyent anyatejes, szoptasd te is! meg hasonló, általában ebben a témában olvastam ilyen idegfeszítő "válaszokat".
2014. okt. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
66%

Meg nem olvastam el a valaszokat, de ami szamomra idegesito azok nem ezek, en szivesen nezem masok gyerekei kepeit is. Legyen szaz fent rola. Inkabb ez mint a sok hulye poszt most az internet adorol, valasztasokrol es meg sorolhatnam a felfeju kutyakat es tarsait. Nem jobb gyerekeket nezni? Szerintem igen, de lehet csak en vagyok ilyen elfuseralt. :-)

Sogornommel pl azert nem szeretek beszelni, mert allandoan tobbesszamban beszel. Nagyon irritalo, de tenyleg mindent. A masik kedvencem amikor 32 honapos Imike, Jolika meg 36!

Amikor HKM-et irnak nem gaz, kiveve ha tesztet kell ertekelni vagy hasonlo olyan nonek adnak valaszt aki meg nem terhes de vagyik ra es az orra ala dorgolik h ok mar hany hetes terhesek, ilyenkor olyan tapintatlannak erzem az egeszet, nem idegesit, meg bosszant, csak nagyot nezek.

A becezgetesekkel nincs bajom, ha ertelmes keretek kozott megy a dolog, ami inkabb ciki az, amikor itt is kerdeznek valamit a gyerek futyijerol, puncijarol akkor mindenfele okorsegnek becezik, nem merik ide se felnott emberek koze leirni ertelmesen a nevet. Talalkoztam mar olyan elnevezesekkel, hogy volt egy oraig rohogtem. :-)

Na most viszont elolvasom a tobbiek velemenyet is. :-)

2014. okt. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
50%

Nem, nem zavar.

Egyébként neked is sok időd lehet, annak ellenére hogy idegesít, még volt időd megszámolni az ismerősöd 231 db képét..

2014. okt. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
68%

Engem nem zavar,hogy ki milyen szavakkal hülyííti el a saját gyerekét, de ha valaki hozzám, felnőtthöz, fogyatékos nyelven szólt, hogy szopikázunk meg tejci-tápi, hát én mindig kiröhögtem, amitől zavarba jött, viszont többet garantáltan nem mondta úgy. :D


Próbáljátok ki:DD


Ha sose beszéltek többet, akkor is megér annyit az a fej, amit anyuka vág, mikor észreveszi magát.

2014. okt. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
60%
Na csak ideertek a gugyogo anyak es jol lepontoztak azokat akik nyilvanosan nem szamolnak be a kakilasUNKrol es tejnek hivjak a TEJCSIT,es evekben szamoljak a gyerekeik korat, illetve nem kuldenek minden ISMINEK kepek a kicsirol:) remelem magatokra ismertetek, johetnek a kezecskek :-D
2014. okt. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem egyes anyukák túlzásba esnek a nagy boldogságban. Aztán jön az, hogy aki nem gügyög meg pakolja fel a képeket, az nem felhőtlenül boldog.

Én egyébként mindig úgy éreztem, hogy ezek a túlzott érzések csak takargatnak valami más problémát. Mutassuk a világnak, hogy minden milyen tökéletes.

A fényképekkel is úgy vagyok, hogy nem tartozik senkire. Családnak, közeli ismerősnek küldök emailben, ha igényli, a netre meg nem pakolom fel, mert ami oda egyszer felkerült, sosem tűnik el, és vannak ott perverz emberek, ne az én fiam fotóin élvezkedjenek.


Mindenki úgy fogalmaz, ahogy akar, de lássuk be a "két fogunk van" és a "tápszeresek vagyunk" megjegyzések nevetségesek.

Én arra törekszem, hogy a fiam szépen, értelmesen beszéljen majd, ne ilyen nemlétező szavakat használjon, ami miatt majd kiröhögik. Aztán majd kezdheted újból tanítani, hogy nem, fiam, az nem tejcsi, hanem tej.

2014. okt. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem igazad van, én is terhes vagyok, de nem szeretem ezeket a "babóca, pocaklakócska" stb szavakat. Engem is idegesítenek. Persze, mindenki örüljön, mi is nagyon izgatottan várjuk a fejleményeket és a babát, de nem kell túlzásokba esni. A gyereknek sem fogok gügyögni, szerintem a babák is jobban értékelik, ha normálisan beszélnek hozzájuk...
2014. okt. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Szerintem is valamilyen szinten igazad van, engem is idegesítenek ezek a szavak, attól még beszélhet az ember normálisan, hogy kisbabája van.. és én sem értem azt aki minden nap ontja a képeket a facebook-on a gyerekéről. De valószínűleg őt meg pont ugyan úgy nem érdekli, hogy Téged idegesít e vagy sem :D.. szóval szerintem ezen kár idegeskedni, meg foglalkozni vele. Ha idegesít, akkor Te ne beszélj úgy. Én sem szoktam. Illetve nyilván egy babával kapcsolatban az ember akaratlanul is használ ilyesmi szavakat, pl. mondom hogy szopizik a kisfiam, nem csak azt, hogy szopik. De azt már nem mondom hogy tejci. Azért vannak határok :D. Most csak ez példa, hogy teljesen szerintem nem tudod kikerülni.... valószínűleg Te sem csak hivatalos stílusban fogsz hozzá/róla beszélni :).

A fényképfeltöltős dolog pedig nagyon érdekes, amíg nem volt gyerekem rettenetesen idegesített, hogy most komolyan bárki azt gondolja, hogy érdekli az ismerőseit napi 58 kép?? Amióta anya lettem megértem. Nem csinálom, ritkán és válogatva teszek fel róla képeket, de megértem. Mindenki rettentően büszke a gyerekére, mindenki szerint a saját gyereke a legszebb és a legnagyobb csoda, és hát valaki ezt nem tudja magában tartani hanem muszáj megosztania mindenkivel. Aztán úgyis csak az nézi meg az összes képét akit igazából érdekel.. (gyanítom ez össz-vissz az a szülők és a nagyszülők)...

2014. okt. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyetlen szó zavar, ha olvasok, amikor tej helyett tejcit írnak.....na ettől nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek :)
2014. okt. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!